Gelişmeler

Üsküdar'da Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım, Eşi Tarafından Bıçaklandı!

Üsküdar'da yaşayan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım, kocası Yunus Yıldırım tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Evdeki tartışmanın ardından Yunus Yıldırım, eşini defalarca bıçakladı.

Üsküdar'da yaşayan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32), kocası Yunus Yıldırım'ın bıçaklı saldırısına uğradı. Evdeki tartışmanın ardından Yunus Yıldırım, eşini meyve bıçağıyla defalarca bıçakladı. Merve Veziroğlu Yıldırım ağır yaralı olarak hastaneye kaydırılırken saldırgan ise yakalandı. Merve Veziroğlu Yıldırım'ın ablası Şerife Yavuz, "32 yerinden bıçaklamış" dedi.

MERVE VEZİROĞLU SAĞLIK DURUMU NASIL?

Eşi tarafından bıçaklı saldırıya uğradığı iddia edilen Merve Veziroğlu’nun ağır yaralı olarak hastane kaldırıldığı öne sürüldü. Durumunun ağır olduğu iddia edilen Veziroğlu’nun tedavisinin yoğun bakımda sürdüğü öğrenildi.

Olay dün sabah saatlerinde Üsküdar'da yaşandı. Yaklaşık 1 yıl önce Üsküdar'daki evlerine taşınan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32) ile Yunus Yıldırım (31) çifti iddiaya göre şiddetli geçimsizlik yaşıyordu. Yıldırım çifti sabah saatlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesiyle Yunus Yıldırım mutfaktan aldığı meyve bıçağıyla Merve Yıldırım'ı yatak odasında 32 yerinden bıçakladı. Yunus Yıldırım daha sonra polisi arayarak eşini bıçakladığını söyleyip kendini ihbar etti. Öte yandan şüpheli olay yerine gelen sağlık ekiplerine yaralı eşinin içeride yattığını söyledi. Gözaltına alınan Yunus Yıldırım, Asayiş Büro Amirliğine götürüldü.

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar