Gelişmeler

Bornova Belediyesi WhatsApp Kanalı ile Bornovalıları Daha Yakından Takip Ediyor

Bornova Belediyesi, WhatsApp'ın yeni hizmetini de devreye soktu. WhatsApp kanalını açan belediye, çalışmalarını ve duyuruları buradan da yapacak.

Sosyal medya ağlarını aktif bir şekilde kullanan Bornova Belediyesi, WhatsApp’ın yeni hizmetini de devreye soktu. WhatsApp’da kanal açan belediye, çalışmalarını ve duyuruları buradan da yapacak.

Gelişen teknolojiyi her alanda kullanmayı amaçlalayan Bornova Belediyesi, İzmir’de bir ilki daha başlattı. En güncel bilgi, duyuru ve çalışmalardan Bornovalıları haberdar etmek amacıyla WhatsApp Kanalını hayata geçirdi. WhatsApp kanalına abone olan vatandaşlar Bornova Belediyesi’nin Instagram, Twitter, Facebook gibi sosyal medya platformlarında paylaşılan gönderilere anında ulaşabilecek ve yakından takip etme fırsatı elde edecek. 

Bornova Belediyesi, WhatsApp'ın yeni hizmetini de devreye soktu. WhatsApp kanalını açan belediye, çalışmalarını ve duyuruları buradan da yapacak.

Yeni hizmete geçirilen Whatsapp kanalı ile Bornovalıların hizmetlerden daha fazla yararlanmasını sağlayacaklarını ifade eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Bornovalıların istek, öneri ve şikayetlerini tek noktada toplamak amacıyla 2021 yılında hayata geçirdiğimiz İletişim Merkezi’nin geçtiğimiz yıl başlattığı tek numara uygulamasından sonra daha ulaşılabilir bir belediye olmak için teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanıyoruz. Bornovalıları kanalımıza abone olmaya çağırıyoruz”dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar