Gelişmeler

18 Mayıs 2023 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç burçları, bugün gününüzün büyük bir bölümünü ailenizle geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizle başbaşa kalma zorunluluğunuzun bulunması sizi strese sokabilir. Kollarınızı sıvayın ve halletmeniz gereken günlük sorumluluklarınızı yerine getirmek adına harekete geçin. Sürecin kendiliğinden çözüldüğünü fark edeceksiniz.

Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç burçları, bugün tamamen sosyalleşeceğiniz ve kendinizi arkadaş ortamınızda mutlu hissedeceğiniz bir gün olacak. Güne stresli bir başlangıç yapsanız bile sosyalleşmekle birlikte kendinizi daha iyi bir şekilde ifade edebileceksiniz. Bazı olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun enerjinizi düşürmesine izin vermeyin.

Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa burçları, bugün uzun süredir üzerinde düşündüğünüz bir konuya dair beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz. Sezgilerinizin ön plana çıktığı bir gün olacak. Güne enerjiniz düşük bir şekilde başlasanız bile sonunda kendinizi motive edecek bir şeyler yapmayı başaracaksınız. Yapabiliyorsanız, yalnız uğraşlara odaklanmak en iyisidir.

İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler burçları, bugün uzun süredir ulaşmayı umduğunuz ve çabaladığınız bir hedefe ulaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bu hedefe ulaştığınızda ise kendinizi daha iyi bir nokta görmeyi başaracaksınız. Muhtemelen son zamanlarda çok fazla hayal kırıklığı yaşadınız. Bunların etkisini üzerinizden atmak için mini bir tatile çıkmayı deneyebilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan burçları,bugün kelimelerin gücüne her zamankinden daha fazla inanmalısınız. Anlayamadığınız oldukça belirsiz bir konuya ilişkin olarak fikirlerinizi beyan etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum iki arada bir derede kalmanıza nedne olabilir. Gerçekten hissetmediğiniz hiçbir duygunun arkasında durmayın. Hayatınızı yoluna koymak adına mükemmel bir güce sahipsiniz.

Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak burçları, bugün bir arkadaşınız ya da aile üyenizden gelen haberle birlikte karmaşık duyguların içine girebilirsiniz. Öğrendiğiniz yeni şeyler hayatınızın büyük bir bölümünde benimsediğiniz baz kavramlar hakkında şüphe duymanıza ve onları yeniden anlamlandırmak zorunda kalmanıza neden olabilir. Derin bir nefes alın ve kendinizi hayatın akışı içinde serbest bırakın.

Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi burçları, bugün ikili ilişkilerle alakalı olarak bazı sorunların gün yüzüne çıktığını fark edeceksiniz. Özellikle çevrenizde imrenerek takip ettiğiniz bazı çiftlerin ayrılık ya da tartışma haberlerini alabilirsiniz. Bugün sabrınızı her zamankinden daha etkin bir şekilde kullanmalısınız. Biraz sınırlarınızı esnetmeyi deneyebilirsiniz.

Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep burçları,bugün güne stresli bir şekile başlangıç yapabilirsiniz. Özellikle çevrenizdeki bazı kişilerin gereksiz bir şekilde gergin ve endişeli olduğunu hissediyorsunuz. Bu ruh hali de doğrudan size yansıyor. Hedeflerinizi gerçekleştirene kadar pes etmeden tam gaz yola devam edin. Sabrın sonunun selamet olduğunu fark edeceksiniz.

Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, bugün ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalardan doğan bazı iletişimsel problemler yaşayabilirsiniz. Fikir ayrılıkları durumları yaşanabilir. Sizin için duygusal anlamda bugün zor bir gün olabilir. Kendinizi yaşanacak duygusal patlamalara hazırlıklı hale getirmeye çalışın. Rahatlamanıza yardımcı olacak eylemleri seçebilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, bugün kendinizle başbaşa kalarak geçmişin biletini kesmek tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Stresli birkaç gün geçirmiş olabilirsiniz. Bu durumun kendinizi ifade etme konusunda zorlamanıza neden olduğunu bilmelisiniz. Bugün “hayır” demekten korkmadan hareket etmelisiniz.

Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün çevrenizdeki kişilerle iletişime geçerek onları mutlu etmeyi deneyebilirsiniz. Özellikle uzakta yaşayan bir arkadaş ya da aile üyenizden gelen haberle birlikte kendinizi çok daha mutlu hissedeceksiniz. Kendinizi sosyal anlamda ifade etmeyi başardıkça özgüveninizin arttığını göreceksiniz. Bu durum hayatınızın tüm evrelerinde kendisini başarı olarak gösterecek.

Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün maddi ve finansal konularla alakalı olarak bazı kararsızlıklar yaşayacaksınız. Karar verme sürecinde fikirlerine güvendiğiniz bir kişiden yardım almayı isteyebilirsiniz. Ancak bu karar verme aşamasında tamamen başkalarının düşüncelerine göre hareket etme eğilimi içinde olmak sonraki süreçte pişmanlık yaşamanıza nedne olabilir.