Gelişmeler

7 Mart 2023 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç burçları bugün sosyal anlamda zirvede hissedeceğiniz bir gün olacak. Sevdiklerinizle zaman geçirecek ve yaşam kalitenizi yükseltmek adına konuşmalar yapacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları cesur bir şekilde değerlendirin. Adım atmaktan korkmayın.

Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç burçları, bugüne başlamak sizin için her zamankinden daha zor olabilir. Çünkü pazartesi sendromunu bütün hücrenizle hissediyorsunuz. Bugün kendinize yüklenmemeye çalışın. Günlük sorumluluklarınızı yerine getirmek dışında kendinizi özgür bırakın.

Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa burçları, bugün duygusal anlamda zorlanacağınız bir gün sizi bekliyor. Hiç düşünmediğiniz anlamda yaşayacağınız duygusal gelişmeler bir anda enerjinizin düşmesine neden olabilir. Derin bir nefes alın ve bir süre hayatı akışına bırakarak karar verme eğiliminden uzak durun.

İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler burçları,bugün güne enerjik bir şekilde başlıyorsunuz. Bu enerjik ruh haliniz tüm gün boyunca devam edecek ve el attığınız bütün işlerde bu pozitif etkiyi göreceksiniz. Sınırlarınızı esnetmenin bir sakıncası olmadığını unutmamalısınız.

Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan burçları, bugün iş ve kariyer anlamda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Projelerinizi gözden geçirecek ve sorumluluklarınızın peşinden gideceksiniz. Kendinizi ifade etme konusunda her zamankinden daha isteklisiniz. Bu yüzden sosyal anlamda biraz daha atak olabilirsiniz.

Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak burçları bugün tamamen mantığınızla hareket ettiğiniz bir gün olacak. Duygularınızı ikinci planda tutmak sizi zorlasa da özellikle bu durum iş ve kariyer anlamda vereceğiniz kararlarda son derece faydalı olacak. Kendinizi ifade ederek dürüst davranmaya özen gösterin.

Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi burçları, bugün hobilerinize ve hayallerinize doğru adım atacağınız bir gün olacak. Geleceğe dair planlarınızda isteklerinizin sizi yönetmesine bir sürede olsa izin verebilirsiniz. Duygu ve mantığınızı dengeleyerek atacağınız adımlar sizi mutlu edecek.

Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep burçları, bugünün gündem maddesini maddi ve finansal konular oluşturacak. Maddi konulara ilişkin kararlarınızda temkinli hareket etmelisiniz. Düzenin bozulmasını istemiyor olabilirsiniz ancak risk almadan daha büyük sonuçlara ulaşmanın mümkün olmadığını bilmelisiniz.

Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, bugün uzun süredir üzerinde düşündüğünüz bir plana dair ilk adımlarınızı atacaksınız. Bu değişim süreci ilk aşamada sancılı olarak başlasa da ilerleyen günlerde aldığınız karşılıklarla birlikte daha mutlu olacaksınız. Attığınız adımlardan pişmanlık duymayın ve ‘keşke’ demek yerine ‘iyi ki’ demeyi tercih edin.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, bugün ilişkilerde iletişim trafiği ve duygusal paylaşımlar ön planda olabilir. Duygusal desteğe ihtiyaç duyabilir, saklı duygularınızı dile getirmek isteyebilirsiniz. Süregelen ilişkilerinizde uzlaşma ve anlaşma daha kolay olabilir.

Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün iş hayatı, görev ve sorumluluklar, hizmetler ve profesyonel destekler gündeminizde olabilir. Sağlık sorunlarınızla ilgili destek ve yardım alabilirsiniz. İş hayatında kazanç yolları arayışında olabilirsiniz.

Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları bugün ruhsal olarak gelgitli bir durumun içinde olabilirsiniz. Hisleriniz bir kısır döngü halinde ilerlerken karar verme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Bugün özgüveniniz yüksek ve ilgi odağı olmayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. Herkesi gölgede bırakacak bir auraya sahipsiniz.