Gelişmeler

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür Aliağa'da Eğitim Yöneticileri ile Bir Araya Geldi ve Kurum Ziyaretlerinde Bulundu

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, İzmir'in Aliağa ilçesinde eğitim yöneticileri ile eğitim öğretim toplantısı yaptı ve kurum ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretlerde kendisine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Doğru, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayati Yavuz ve şube müdürleri eşlik etti.

Aliağa Atatürk Ortaokulunu ziyaret eden Yentür, okulun kütüphane açılışını gerçekleştirdi, sınıf ve atölyeleri gezdi, öğretmen ve öğrencilerle yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Yentür, Hayati Yavuz'la ilçede gerçekleşen eğitim öğretim çalışmalarına dair bilgi aldı. Aliağa Halk Eğitimi Merkezinde İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan'ın kurum müdürlerine yönelik gerçekleştirdiği Ar-Ge sunumu sonrası ilçede görev yapan okul müdürleri ile eğitim öğretim değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Yaşanan deprem felaketi ve eğitim öğretime dair gündem maddelerinin ele alındığı toplantıda okul müdürlerinin görüş ve talepleri alındı.

Aliağa Halk Eğitimi Merkezinde 'Çocuk Gelişimi' kursiyerleriyle bir araya gelen Yentür daha sonra Aliağa Hacı Cemal Yiğit Yurdunda incelemelerde bulundu. Yentür, ardından Aliağa Kaymakamı Zekeriya Güney'i makamında ziyaret ederek deprem sonrası eğitim öğretime dair istişarede bulundu.

Yentür son olarak Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde sınıf ve atölyeleri gezdi, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar