Gelişmeler

Selçuk Belediyesi Yarıyıl Çocuk Şenliği İle Kenti Renklendiriyor!

Selçuk Belediyesi, okulların yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte 23-26 Ocak tarihleri arasında renkli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Selçuk Belediyesi okulların yarıyıl tatilinin başlaması sebebiyle 23-26 Ocak tarihleri arasında çocuk şenliği düzenliyor. Yarıyıl çocuk şenliğinde; lunapark, atlı karınca, şişme oyun parkı, planetaryum, drama oyunları, hava akrobasi gösterisi, çocuk diskosu, sihirbaz gibi etkinlikler çocukları bekliyor.

Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenecek ‘yarıyıl çocuk şenliği’ ile kentte yaşayan çocukların tatillerini verimli bir şekilde geçirmesi amaçlanıyor. Pazar yerinde düzenlenecek olan ‘yarıyıl çocuk şenliği’ ile ilgili ayrıntılı bilgi Selçuk Belediyesi sosyal medya hesaplarında yer alıyor.

Çocukların mutlu ve keyifli zaman geçirmelerini her zaman önemsediklerini belirten Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Her zaman söylediğimiz bir şey var; ’çocuklarımız mutluysa biz de muyluyuz’. Yarıyıl tatili gelmişken çocuklarımıza şenlikle bir karne hediyesi vermek istedik. Tüm çocuklarımızı 23- 26 Ocak tarihleri arasında düzenlediğimiz yarıyıl çocuk şenliğimize bekliyoruz” dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar