Gelişmeler

Alia Atlı Spor Kulübü'nde Profesyonel Binicilik Eğitimi İçin Başvurular Başladı

Aliağa Belediyesi, Çaltılıdere Mahallesi'nde Alia Park'ta faaliyet gösteren Alia Atlı Spor Kulübü, binicilik eğitimleri için kayıtlara başlıyor.

 Aliağa Belediyesinin Çaltılıdere Mahallesi’nde projelendirdiği Alia Park, Atla Terapi ve Rehabilitasyon Merkezinde faaliyetlerine başlayan Alia Atlı Spor Kulübü, binicilik eğitimleri için kapılarını açıyor.

Aliağa Belediyesinin Çaltılıdere Mahallesi’nde hayata geçirdiği Alia Park, Atla Terapi ve Rehabilitasyon Merkezinde binicilik eğitimleri başlıyor. 6 yaş ve üzeri vatandaşların katılabileceği eğitimler için kayıtların, 27 Kasım 2023 Pazartesi günü alınmaya başlanacağı belirtildi. Profesyonel binicilik eğitimi almak isteyen vatandaşlara kapılarını açan Alia Atlı Spor Kulübünde, vatandaşlara biniciliğin püf noktaları ve temel teknikleri öğretilecek.

Profesyonel antrenörler eşliğindeki eğitimler pazartesi günleri 09.00-17.00 saatleri arasında, cuma ve cumartesi günleri ise 17.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Aliağa’da ilk kez gerçekleştirilecek binicilik eğitimleri için vatandaşlar, Alia Atlı Spor Kulübüne şahsen başvuru yapabilecekleri gibi 0232 399 0010 numaralı hattan da detaylı bilgiye ulaşabilecek.

Binicilik eğitimi almak isteyenleri Alia Atlı Spor Kulübüne davet eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Alia Park, Atla Terapi ve Rehabilitasyon Merkezimizde kurduğumuz Alia Atlı Spor Kulübünde binicilik eğitimleri için kayıtlar 27 Kasım Pazartesi günü başlıyor. Atlı Spor Kulübümüze üye olmak isteyenleri bekliyoruz” dedi.

Sena Kaya
Sena Kaya [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar