Gelişmeler

"ETİKA 2022'de İEÜ Medical Point Hastanesi'ne Yol Arkadaşlığı Ödülü"

ETİKA 2022 Türkiye Etik Ödülleri'nde İEÜ Medical Point Hastanesi, sağlık sektöründeki etik mükemmeliyetiyle öne çıkarak ödüle değer görüldü.

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesi, ETİK Değerler Merkezi Derneği (EDMER) tarafından düzenlenen ve etik değerlere önem veren şirketlerin ödüllendirildiği ETİKA 2022 Türkiye Etik Ödüllerinde ödüle layık görüldü.

ETİK Değerler Merkezi Derneği (EDMER), her yıl geleneksel olarak etik değerlere önem veren şirketlerin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarlarının artırılmasını ve diğer şirketlerin de etik konusundaki duyarlılıklarını artırmak amacıyla ETİKA Türkiye’nin En Etik Şirketleri Ödül Törenini düzenliyor.

Bu yıl 11. kez düzenlenen ve derneğin çeşitli kriterler doğrultusunda verdiği ETİKA 2022 Türkiye Etik Ödüllerinin sahiplerinden biri de İEÜ Medical Point Hastanesi oldu. İstanbul’da düzenlenen ödül törenine İEÜ Medical Point Hastanesi adına Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Özlem Günay katıldı.

Uzm. Dr. Günay, İEÜ Medical Point Hastanesi olarak etik ve ahlaki değerleri odak noktasına alarak kaliteli hizmet üretme amacında olduklarını, bu kapsamda ödülü almaktan gurur duyduklarını ifade etti. Uzm. Dr. Günay, İstanbul’da takdim edilen ödülü İzmir’e getirerek Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba’ya sunarken, Kubba da bu anlamlı ödülü İEÜ Medical Point Hastanesi Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Şükrü Emre’ye takdim etti.

Sena Kaya
Sena Kaya [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar