Gelişmeler

Menderes'te yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Menderes Belediyesi, ilçe merkezinde sürdürdüğü Meydan Projesi kapsamında yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Menderes Belediyesi’nin ilçe merkezinde başlattığı yol yapım çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor.

Menderes Belediyesi tarafından sürdürülen Meydan Projesi kapsamında ilçe merkezinde asfaltlama çalışmaları hız kazandı. İnönü Caddesi’nde biten çalışmaların ardından başlatılan Atatürk Caddesi asfaltlama çalışmaları da yoğun şekilde sürüyor.

Hummalı çalışma

İlçe meydanı yenileme ve kaldırım düzenleme çalışmalarının ardından başlatılan projede asfalt çalışmaları dikkat çekiyor. İnönü Caddesi ile başlayan çalışmalar Atatürk Caddesi’nde hummalı şekilde devam ediyor. Kısa süre sonra tamamlanması planlanan Atatürk Caddesi asfaltlama çalışmalarının ardından İbrahim Turan Caddesi ve Cüneytbey sokak asfalt ile buluşacak.

Yenilenen yollar

Çalışmalar hakkında bilgi veren Menderes Belediyesi Başkan V. Erkan Özkan, “Menderes’imizde başlattığımız meydan projesi çalışmamızın ilk etabını tamamlamış ve ilçe meydanımızı yeni, modern yüzüne kavuşturmuştuk. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz projemizin ikinci etabında ise yol çalışmalarımıza başlamıştık. Bu kapsamda İnönü Caddesinin yolunu yenileyip, Atatürk Caddemizde de asfaltlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımızı kısa süre sonra tamamlayıp, vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Buradaki çalışmaların ardından ise İbrahim Turan Caddesi ve Cüneytbey sokakta asfalt yenileme çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.” dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar