Gelişmeler

7 Ocak Pazar hava durumu: Batı yağışlı, Doğu güneşli

7 Ocak Pazar hava durumu, Türkiye genelinde sıcaklıklar ortalama seyretse de Batı tarafında yağmur, Doğu tarafında güneşli bir gün yaşanacak.

Hafta sonunun gelmesiyle günü değerlendirmek isteyen vatandaşlar hava durumunu merak ediyor. 7 Ocak Pazar yani bugün Türkiye genelinde sıcaklıklar ortalama seyretse de Batı tarafında yağmur, Doğu tarafında güneşli bir gün yaşanacak. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de bugün hava nasıl olacak? İşte, 7 Ocak Pazar hava durumu...

7 OCAK PAZAR HAVA NASIL OLACAK İSTANBUL, ANKARA, İZMİR?

İstanbul'a Pazar günü yağış geliyor. Sıcaklıklar 10 ile 16 derece arasında olsa da Pazar günü başlayan yağışlı hava, Salı'ya kadar devam edecek.

Ankara da İstanbul gibi yağışlı bir Pazar güne uyanacak. Ancak sıcaklıklar 1 ile 14 derece arasında değiştiği için Başkent soğuk bir gün yaşayacak.

İzmir'de ise bugün için kuvvetli sağanak bekleniyor. 15 ile 18 derece arasında, mevsim normallerinin üstünde seyreden sıcaklıklara rağmen İzmir üç gün yağmurlu olacak.

7 OCAK PAZAR TÜRKİYE GENELİNDE HAVA NASIL?

Türkiye, adeta hava durumunda zıtlıkla yaşıyor. Ülkenin Batısı yağışlı hava etkisine girerken, Doğu ve Karadeniz tarafını güneşli bir Pazar günü bekliyor.

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar