Gelişmeler

Başkan V. Özkan Talimat Verdi Yakacak Desteği Başladı

Menderes Belediyesi tarafından başlatılan uygulama ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara yakacak desteğinde bulunuluyor.

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan’ın talimatıyla kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlara sosyal yardımlar arttırıldı. Soğuk havaların kendini hissettirmesiyle birlikte başta şehit ve gazi aileleri olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlara yakacak yardımı başlatıldı.

Odun ve kömür dağıtımı

Sosyal belediyecilik anlayışıyla yıl boyunca çeşitli desteklerle vatandaşın yanında olan Menderes Belediyesi, başvurusu değerlendirilen ve onaylanan her haneye kömür ile odun yardımında bulunuyor. Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında vatandaşların yakacak talepleri hızlı şekilde karşılanıyor.

‘’Yalnız değilsiniz’’

İlçede ki her bir vatandaşın yüzünün gülmesi için çalıştıklarını kaydeden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize yakacak desteğinde bulunuyoruz. Başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere belediyemize müracaatta bulunan vatandaşlarımıza kömür ve odun desteği veriyoruz. Menderes’te kimse yalnız değil. Menderes Belediyesi olarak hemşehrilerimizin her daim yanındayız. Herkesin sesi, her kesimin belediyesi olarak hizmetlerimizi sürdüreceğiz.’’ dedi.

Ulaş Üstündağ
Ulaş Üstündağ [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar