Gelişmeler

Bayraklı'da Anneler Günü Renkli Etkinliklerle Kutlandı!

Anneler Günü'nde Bayraklı'da spor müsabakaları, el sanatları kermesi ve Başkan Önal'ın annelerle buluşmasıyla anlamlı etkinlikler gerçekleşti.

Bayraklı’da anneler, kendileri için özel olarak hazırlanan anlamlı etkinliklerde bir araya geldi. Bu kapsamda Bayraklı Belediyesi tarafından Anneler Günü dolayısıyla spor müsabakaları organize edildi. Belediye bünyesindeki Kadın Kooperatifi üyeleri, takı tasarım ve aksesuarlardan oluşan stantlarda ürettiklerini beğeniye sundu. Başkan İrfan Önal, İzmirliler Derneği etkinliğinde Bayraklılı annelerle buluştu.

ANNE-ÇOCUK SPOR ETKİNLİKLERİ

Bayraklı Belediyesi tarafından Anneler Günü’ne özel düzenlenen etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu. Bu kapsamda Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’ndaki Corn Hole turnuvasında kadın personeller yarıştı. Dereceye girenlere ödül verildi. Etkinliğe Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal'ın eşi Gökçe Pişkin Önal da katıldı. Spor etkinliklerinin, 12 Mayıs Pazar günü Mustafa Kemal Spor Salonu’nda anne-çocuk voleybol ve basketbol müsabakalarıyla devam edeceği belirtildi.

ANNELERE ÖZEL HEDİYELER KADIN KOOPERATİFİNDEN

Bayraklı Emek Dünyası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleri de Anneler Günü’ne özel hazırladıkları takı tasarım ve aksesuarlardan oluşan stantlarıyla, ürünlerini West Park Alışveriş Merkezi'nde beğeniye sundu. Bayraklı’nın üreten kadınlarının pazar akşamına kadar açık kalacak satış stantları ilk günden ilgi odağı oldu.

Anneler Günü'nde Bayraklı'da spor müsabakaları, el sanatları kermesi ve Başkan Önal'ın annelerle buluşmasıyla anlamlı etkinlikler gerçekleşti.

BAŞKAN ÖNAL, BAYRAKLILI ANNELERLE BULUŞTU

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal da İzmirliler Derneği’nin daveti üzerine kahvaltıda Bayraklılı annelerle bir araya geldi. Önal, “Annelerimiz karşılıksız sevgi ve şefkatin mimarıdır. Hepimizin hayatında annelerimiz çok önemli bir yere sahiptir. Onların fedakarlıkları ve çabalarıyla geleceğimizi aydınlık nesillere bırakacağız. Hakları ödenmez elleri öpülesi tüm annelerimizin ve anne adaylarının gününü kutluyorum” dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar