Gelişmeler

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin kimdir, kaç yaşında, nereli? Ali Engin'in sağlık durumu nasıl?

İzmir Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, internet sitesi ziyaretinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, internet sitesi ziyareti sırasında beyin kanaması geçirdi. Ali Engin'in beyninde pıhtı attığı ve entübe edildiği bildirildi. Peki, Ali Engin kimdir? Ali Engin kaç yaşında, nereli? Narlıdere Belediye Başkanı kim? Ali Engin'in sağlık durumu nasıl? İşte Ali Engin'in sağlık durumu...

Narlıdere Belediyesi'nden yapılan açıklamada Başkan Ali Engin'in sağlık durumu hakkında bilgi verildi:

Bugün katıldığı bir canlı yayın sırasında rahatsızlanan Belediye Başkanımız Ali Engin, tedbir amaçlı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır. Müşade altında tutulan ve tetkileri devam eden Başkanımız Ali Engin’in hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.

ALİ ENGİN KİMDİR?

Ali Engin, 1965 yılında Pertek'te dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü ve ardından Ege Üniversitesi İşletme Programını tamamladı.

İş hayatını Engin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürdürüyor. İzmir Müteahhitler Derneği, BİLSES Vakfı, Karşıyaka Spor Kulübü ve Atatürkçü Düşünce Derneği Karşıyaka Şubesi'nde çalışmalar yürüttü.

Ali Engin, Karşıyaka İlçe Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir İl Başkan Yardımcısı, ve 2003-2006 yılları arası Kurultay Delegesi olarak CHP'de aktif görevler aldı. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP'den İzmir İli, Narlıdere İlçesi Belediye Başkanı oldu.

Ulaş Üstündağ
Ulaş Üstündağ [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar