Gelişmeler

Cunda'da Gece Hayatı: En Popüler Mekanlar Nelerdir?

Yaz aylarının vazgeçilmez popüler yerlerinden biri olan Cunda, birçok gece hayatı seven vatandaş için tüm beklentileri karşılamaktadır. Paylaşacağımız 3 harika mekan önerisi ve detayları sizlerle…

Cunda’da gece hayatı bir başka güzel. Gittiğiniz zaman birbirinden farklı popüler mekanlar ile karşılaşacaksınız. Her gittiğiniz mekan ise vazgeçilmez mekanlarınız arasında yer alacak. Hadi gelin beraber sizlerle üç popüler mekana göz atalım. 

Cunda’da gece gidilecek mekanlar

Yaz tatillerinin vazgeçilmez yerleri arasında olan Cunda, birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Cunda içerisinde gezip görebileceğiniz birbirinden farklı popüler mekanlar, restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Cunda da gece hayatı eğlenceli ve dikkat çekici olurken vatandaşın da bir hayli dikkatini çekmektedir. Gece hayatı deyince ilk akla gelen mekanları sizler için araştırdık ve detaylarını bulduk. Bu mekanları Cunda’ya gidişte görmemek olmaz.  Şimdiki yazımızda harika mekanların girişleri ve içerisinde yer alan güzelliklerini sizlere aktaracağız. Haydi gelin beraber bu mekanlara bir göz atalım.

Cunda’da 3 harika mekan

Cunda Adası içinde birçok gezip görülecek mekan bulunmaktadır. 3 harika mekan önerisini sizlere sunduğumuzda asla vazgeçemeyecek ve bu mekanlar sizin hep gitmek isteyeceğiniz yerler haline gelecek. Hadi bu 3 mekanı birlikte inceleyelim.

Vino Şarap Evi: Cunda’da vazgeçemeyeceğiniz, unutamayacağınız bir gece hayatı yaşamak istiyorsanız mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir mekandır. Farklı atmosferi ve ambiyansı sayesinde vatandaşlar tarafından oldukça ilgi görüp popüler bir mekan haline gelmiştir. Fransız müzikler eşliğinde, şaraplarınızı yudumlarken leziz yemeklerinden yiyip anın tadını çıkarabilirsiniz. Kendine özgü bu mekan içinde 18 farklı likör çeşidi de bulunmaktadır. Bu mekana gittiğiniz zaman mutlaka sıcak ot tabağı, karides güveç, Girit köfte, patlıcan çığırtma, ot mücveri, ada köfte ve kabak çiçeği yemeklerini denemelisiniz. 

Ayna Yeme İçme ve Oturma Yeri: Cunda’nın popüler mekanları arasında yer alan Ayna, en çok yemek lezzetleriyle bilinmektedir. Full aynalarla donatılmış olan bu mekan adını da buradan almaktadır. Eski bir Rum evinde misafirlerini ağırlayan mekan zarif bir şekilde dizayn edilmiştir. Mekan içerisinde bir kadeh şarap 19- 20 TL olup, bir şişe şarap ise 120 TL ve 200 TL arasında değişmektedir. 

Haydi Abbas Fasıl Evi: Balıkesir- Cunda’da rakı içip fasıl keyfi yaşamak isteyen vatandaşların mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerden biridir. Haftanın yedi günü hizmet veren bu mekanda saat 12:00 ve 2:00 arasında hizmet verilmektedir.
 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar