Gelişmeler

Ekranların fenomen yarışması Masterchef Türkiye’de kaptanlık yarışının galibi belli oldu

Her haftanın başında oynanan ve büyük bir heyecanla izlenen kaptanlık oyunu sonuçlandı. Bunun ardından mavi takımın kaptanı belli oldu.

Her haftanın başında oynanan ve büyük bir heyecanla izlenen kaptanlık oyunu sonuçlandı. Bunun ardından mavi takımın kaptanı belli oldu. Heyecan sürerken mavi takım kaptanının kim olduğu ise merak konusu oldu.
Masterchef All Star güçlü kadrosuyla devam ediyor. Oldukça fazla izlenen fenomen yarışmada ise her hafta yarışmak üzere 2 takım belirleniyor. Bu takımlar kıyasıya bir şekilde mücadele ederken elenmemek için de oldukça çabalıyor. Haftanın başında yapılan kaptanlık oyunu takımların bir hafta boyunca nerede olacağını da belirlemiş oluyor. Bu haftanın mavi takım kaptanı da belli oldu. Şimdi haberimizin devamında haftanın kazanan kaptanı ve konunun detayları sizlerle olacak…

Mavi takım kaptanı kim oldu?

Ekranların fenomen yarışması Masterchef Türkiye son hızıyla devam ediyor. Her haftanın başında yapılan kaptanlık oyunları ise oldukça çekişmeli geçiyor. Yarışmacılar kazanan kaptan olup kendisine rakip kaptanı da belirlemiş oluyor. Bu durumu avantaja çevirerek takım kuran yarışmacı ise haftanın şanslı takımı olarak oyun kazanma istatistiği de artıyor. Pazartesi oynanan kaptanlık oyununda mavi takımın kaptanı da belli oldu. Bu hafta kaptanlık yarışının belirleyici yemeği damakta oldukça güzel tat bırakan yağlama oldu. En iyi yağlamayı yapan isim ise mavi takımın kaptanlığını kazanan oldu. Kaptanlık oyununu kazanan isim şeflerin yağlamasını en çok beğendiği isim olan Esra oldu. Esra mavi takımın kaptanlığını alarak takımını kurmaya hazırlandı. Karşısına ise kırmızı takım kaptanlığı için Gamze’yi seçti. Bu şekilde kaptanlar belli oldu.

Hangi oyuncu hangi takıma seçildi?

Mavi takımın kaptanı olan kazanan isim Esra takımını da oluşturdu. Mavi takımın oyuncuları sırasıyla Sergen, Dilara, Ayaz, Alican, Sefa, Azize, Çağatay, Berker ve Rıfat oldu. Takımını bu yönde seçen Esra tercihlerinden oldukça mutlu olduğunu bu takımla çok güzel oyunlar kazanacağını dile getirdi. Daha sonra Esra’nın karşısına rakip olarak seçtiği kırmızı takım kaptanı Gamze takımına sırasıyla Tahsin, Tanya, Eray, Tolga, Suna, Batuhan, Barış ve Mert’i alarak tercihlerini tamamlamış oldu. Aynı şekilde Gamze’de takım seçiminden mutlu olduğunu ve haftanın kazanan takımının kırmızı takım olacağını düşündüğünü de söyledi. Bu haftanın takımlarına bakılırsa çok hareketli geçecek gibi duruyor. Kimin kazanacağı hakkında şefler de bir tahminleri olmadığını söyledi. Yeni bir hafta yeni bir başlangıç olarak merakla bekleniyor. Bakalım haftanın kazanan takımı kim olacak.
 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar