Gelişmeler

İzmir'de Yepyeni Bir Fuar Kapılarını Açıyor: Hangi Sektörleri Kapsayacak? Ne Zaman Başlıyor?

İzmir sosyal aktiviteleriyle bilinen ve bu anlamda birçok fırsat tanıyan önemli bir şehrimiz. Şimdi İzmir’de yepyeni heyecan yaratan bir fuar açılıyor.

İzmir sosyal aktiviteleriyle bilinen ve bu anlamda birçok fırsat tanıyan önemli bir şehrimiz. Şimdi İzmir’de yepyeni heyecan yaratan bir fuar açılıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi başkanı Tunç Soyer’in yeni bir projesi çok yakında halkla buluşacak.

İzmir’i fuarlar şehri yapma konusunda kararlı olan Tunç Soyer bu konuda birçok yeni fikri birer birer hayata geçiriyor. Bu fuarın İzmir’de henüz daha açılmamış iken bile heyecan yaratmış olması da yapılan bu projenin önemine dikkat çekiyor. Fuar birçok imkanı da beraberinde getirecek. Sektörde gelecek sezona dair yapılacak olan yenilikleri önceden analiz etme imkanını da sağlayacak. Şimdi haberimizin devamında bu fuar hakkında merak edilen her şey sizlerle olacak…

25 Ekim’de yeni fuar açılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi başkanı Tunç Soyer İzmir’in bir fuarlar şehri olması konusunda önemli çalışmalarda bulunuyor. Yine bu şekilde bir fuarın kapıları 25 Ekim 2023 tarihinde açılacak. Bu fuarın kutlama davet ve etkinliklere öncü olması planlanıyor. Fuarı hazırlayan ise İzmir Enternasyonal Fuarı başta olmak üzere; Marble İzmir, IF Wedding Fashion İzmir, TTI düzenleyen İZFAŞ olacak.  İZFAŞ İzmir’de ve dünyada birçok ses getiren fuarın da öncüsü niteliğinde biliniyor. 25 Ekim’de kapılarını açmaya hazırlanan bu fuar bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Festiveworld İzmir, Düğünlerden doğum günü partilerine bayramlardan yılbaşı kutlamalarına kadar tüm özel günleri içinde barındıracak en son ürün ve trendleri bir arada sunmayı hedefliyor. Bu fuar için şimdiden heyecanlanan birçok kişi 25 Ekim tarihini de iple çekiyor.

Fuar için uğraşan iş birlikçiler da belli oldu

25 Ekim tarihinde kapılarını İzmir de açacak olan fuarın iş birlikçi firmaları da belli oldu. Bu firmalar Festiveworld İzmir, Messe Frankfurt İstanbul ve İZFAŞ olacak. Fuar etkinlik organizatörleri, mekanları ne tedarikçileri başta olmak üzere 40 ve üzeri meslek grubunu içinde barındıracak olan etkinlik sektörünü İzmir’de tüm bileşenlerini tek çatı altında toplayacak olağan İzmir organizasyon bileşenleri derneği tarafından da oldukça destekleniyor. Bu fuarın düğünlerden doğum günü partilerine bayramlardan yılbaşı ve kış sezonuna ait tüm özel kutlamaları da içinde barındıracak şekilde faydalı ve profesyonel bir hizmet sunması kuruluş amaçlarının başında geliyor. Yani fuar sektörde gelecek sezona ait olan tüm yenilikleri önceden analiz etme imkanı sağlayarak katılımcı profilini memnun etmeye odaklı olacak. Tüm bunlardan dolayı heyecanla açılması ve işlevini hayata koyması bekleniyor.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar