Gelişmeler

MasterChef All Star'da 100 Bin TL Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Mavi Takım mı, Kırmızı Takım mı?

İzlenme rekoru kıran yarışma programı MasterChef All Star’ın yeni bölümünde 100 bin TL değerinde ödül oyunu oynandı. Peki ödül oyununu kim kazandı? Mavi takım mı yoksa, Kırmızı takım mı?

İzlenme rekoru kıran yarışma programı MasterChef All Star’ın yeni bölümünde 100 bin TL değerinde ödül oyunu oynandı. Peki ödül oyununu kim kazandı? Mavi takım mı yoksa, Kırmızı takım mı? Merak edilen sorunun yanıtı haberimizin devamında sizlerle...

Tv8’de ekran karşısına çıkan jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın olduğu MasterChef’ All Star’da yine heyecan dolu bir bölüm daha izlenildi. MasterChef’ All Star’ın son bölümünü kaçıranlar için “ödül oyununu hangi takım kazandı?” sorusu en çok merak edilen konular arasında yerini aldı.

MasterChef All Star’da ödül oyununu oynadı

Uzun bir sezondur Tv8’de ekran karşısına çıkan MasterChef All Star, heyecan dolu bölümlerle hemen hemen her gün ekran karşısında sevenleri buluşan yarışma programı MasterChef All Star’da 100 bin TL ödül için yarıştı. heyecan dolu bir gece sonunda bir yarışmacı 100 bin TL ödülün sahibi oldu. Bu nedenle de MasterChef All Star’ın son bölümünü kaçıran kişiler tarafından, ödül oyununu hangi yarışmacının kazandığı merak konusu oldu.

Ödül oyununu oynandığı gece MasterChef All Star, konuk şef olarak Cheng Lu isimli konuk şef dahil edildi. Chengu Lu’nun konuk şef olarak katıldığı ve ödül oynatıldığı bölümde yarışmacılarda  “Dim Sum” yemeğini yapmalarını istenildi. Dim Sum’u en iyi yapan yarışmacı dokunulmazlık hakkını alırken, en kötü performans sergileyen yarışmacı 7. Olarak eleme potası adayı oldu.

Yarışmacılardan ödül oyunu için süt çeşitlerinin ve badem sütü, keçi sütü, inek sütü, fındık sütü ve badem sütü verilerek yaratıcı tabaklar çıkarmalarını talep edildi.

MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı?

11 Ağustos Cuma akşamı yayınlanan yarışma programı MasterChef All Star’da bu defa yarışmacılar ödül oyunu için kıyasıya mücadele verdi. 100 bin TL’lik ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar, ellerinden gelenin ne fazlasını yaparak yüksek performans sergiledi. Tüm yarışmacılar tüm performansını sergiledikten sonra yarışmacıların hazırladığı ürünleri tadan Şefler heyecanla beklenen kararı açıkladı. Şefler arasında yapılan görüşmeler sonucunda ise ödül oyununu oynamaya hak kazanan taraf mavi takım oldu.

Ödül oyununu oynamaya hak kazanan mavi takım bu defa 100 bin TL için birbirleriyle yarıştı. Yarışmacılar süt çeşitleri yaratıcı tabak çıkarmak için üst düzey performans sergiledi. Yapılan yemekler hazır olduktan sonra ise şeflerin yaptığı tadım değerlendirmesi sonucunda en başarılı tabağı çıkaran kişi mavi takımdan Sergen oldu. Bu durumda da Sergen 100 bin TL değerinde olan ödülün sahibi olmuş oldu.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar