Gelişmeler

Masterchef’de haftanın ilk eleme adayları belli oldu gerilmeler başladı

Fenomen yarışma programı Masterchef’de dün yapılan dokunulmazlık oyunuyla haftanın ilk eleme adayları belli oldu.

Fenomen yarışma programı Masterchef’de dün yapılan dokunulmazlık oyunuyla haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Kaybeden takım kendi aralarında yeni bir dokunulmazlık oynayarak bir arkadaşlarını eleme potasına gönderdi. Peki eleme potasında kim ilk aday oldu?

Her bölümü ayrı heyecanla geçen Masterchef yarışmasında haftanın başında belli olan takımlar dün itibariyle ilk dokunulmazlık oyununu oynadı. Dokunulmazlık oyununda kaybeden takım yeniden bir eleme oynayarak bir arkadaşlarını potaya yolladı. Potaya giden isim bu durumda olmayı hak etmediğini savundu ortalık karıştı. Haftaya olaylı başlayan yarışmada eleme adayı kim oldu. Şimdi haberimizin devamında yarışma hakkında merak edilen her şey sizlerle…

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kim kaybetti

Dün akşam yapılan eleme oyununda Masterchef’in ilk eleme adayları belli oldu. Herkes tarafından çok sevilen fenomen yarışma merakla takip edilmeye devam ediyor. Haftanın her günü yayınlanan bu yarışmada heyecan dorukta geçiyor. Dün yapılan dokunulmazlık oyunu yarışmacıların düellolarıyla başladı. İstenilen yemek ise ülke genelindeki dolmalar oldu. Kırmızı ve mavi takım kıyasıya bir mücadele sürdürdü. Gecenin sonunda ise kaybeden takım kırmızılar oldu. Kırmızı takım haftaya yenilgiyle başladı. Bu sırada kazanan mavi takım ise ilk dokunulmazlığı alarak hem kendini motive etmiş oldu hem de potaya arkadaşlarını göndermeyecekleri için rahat bir nefes aldı. Kırmızı takım ise kaybetmenin ardından bireysel dokunulmazlık oynamak üzere gönderildi.

Eleme adayları kırmızı takımdan kimler oldu

Kırmızı ve mavi takım arasında geçen dokunulmazlık oyununu mavi takımın kazanmasının üzerine, kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oynamak üzere tezgahların başına geçti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım gecenin ikinci kısmından siyah önlüklerini giyerek şeflerin onlar için verdiği dondurma ürününden yaratıcılık yemeğin yapmaya başladı. Daha sonra oynanılan bu bireysel dokunulmazlık oyununu Tolga kazandı. Tolga bireysel dokunulmazlığı kazanmasının ardından ilk eleme adayı olarak Tanya’nın ismini söyledi. Daha sonra takım oylamasında ise oylamadan en çok ismi çıkarak ikinci eleme adayı olmak üzere Mert’in ismi söylendi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayları Tanya ve Mert oldu. Eleme adayı olan yarışmacılar ise bu duruma isyan etti. Geçen haftanın eleme adayları arasında da bu ikilinin ismi bulunuyordu. Yine bu hafta da ilk eleme isimleri onlar oldu. Haftanın devamında ise diğer eleme adaylarının kim olacağı merakla beklenmeye başlandı.
 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar