Gelişmeler

Masterchef’de veda eden kişi belli oldu! Öyle bir hata yaptı ki elendi

Hafta boyunca oynanan dokunulmazlıklar ve bu dokunulmazlıklar sonucunda belirlenen eleme adaylarından haftanın sonunda bir eleme oyunu gerçekleşiyor.

Masterchef’de her hafta bir kişi veda etmeye devam ediyor. Hafta boyunca oynanan dokunulmazlıklar ve bu dokunulmazlıklar sonucunda belirlenen eleme adaylarından haftanın sonunda bir eleme oyunu gerçekleşiyor. Bu haftanın elenen yarışmacısı kim oldu?
Hafta boyunca oynanan oyunlar haftanın sonunda bir yarışmacının Masterchef hayallerine veda etmesi için eleme oyunuyla sonlanıyor. Elenen her yarışmacı hayallerine veda ettiği için duygusal anlar yaşanıyor. Dün gece gerçekleştirilen eleme oyununda da şefler ve elenen yarışmacı duygusal anlar yaşadı. Yaşanılan anlar oldukça üzücüyken elenen yarışmacının yapmış olduğu hatta o kadar büyüktü ki kendi sonunu kendi hazırladı. Şimdi haberimizin devamında yarışma hayallerine veda eden kişi ve günün detayları sizlerle olacak…

Eleme oyunu kimler arasında oynandı

Masterchef’te Dün gece oynanan eleme oyunu 2 aşamadan oluşuyordu. İlk aşamada Yapılan oyun sonucu 3 yarışmacı elenmekten kurtulacaktı. Bunun sonucunda yapılan ilk aşama oyununda Tolga, Batuhan ve Mert ikinci aşamaya kalmadan eleme turunu başarıyla geçmiş oldu. İlk turda elenmekten kurtulan yarışmacılar daha şanslıydı. Çünkü ilk turdan başarıyla çıkmak, yaşanılacak diğer turun stresini hiç yaşamamak demekti. Bu da Yarışmacılar için çok büyük bir fırsattı. Bu tür başarıyla atlatan Tolga, Batuhan ve Mert Masterchef Hayalleri için bir hafta daha yarışma fırsatını kazanmış oldu. Şeflerin istediği yemeği başarıyla tamamlayan bu yarışmacılar elenmekten de kurtulmuş oldu. Daha sonra elemenin gerçekleşeceği ikinci aşamada Çağatay, Rıfat, Eda ve Büşra eleme için kıyasıya bir yarış vardı. Bu yarışın sonunda bir yarışmacının yapmış olduğu ve şeflerin asla kabul edemeyeceği yanlış onun elenmesine neden oldu.

Masterchef’da haftanın eleneni kim oldu?

Masterchef’in Yapılan ikinci aşamasında kalan yarışmacılar arasından bir eleme gerçekleşti. Bu eleme sonucunda hayallerine veda eden kişi Büşra oldu. Büşra şeflerin asla kabul etmediği bir yanlışı eleme oyununda yaptığı için hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Yemeğini sunarken tabağındaki sarmaları kasnaktan çıkarmayı unutunca olanlar oldu. Bu hata Büşra’nın elenmesine neden olurken, yarışmacı gözyaşlarına hakim olamadı. Şeflere “keşke kötü yemek yaptığım için elenseydim. Böyle bir hatayla karşınıza geldiğim için kendimden çok utanıyorum. All star hayallerim sonuna kadar devam etsin, son günde ailem beni gururla izlesin isterdim. Böyle elenmek çok içime dokunuyor” dedi. Yarışmacının bu sözlerinden dolayı şefler de oldukça duygulandı. Büşra önlüğünü çıkarırken ve arkadaşlarına veda ederken duygusal anlar yaşandı.
 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar