Gelişmeler

Nejat İşler’den çok konuşulacak EYT açıklaması geldi! Ünlü oyuncu da Eyt’den faydalanacak

Emeklilikte yaşa takılanlar için yapılan düzenleme ile milyonlarca kişi emeklilik hakkı kazanmıştı. Oyuncu Nejat İşler’de EYT yasasından faydalanacağını açıkladı.

Emeklilikte yaşa takılanlar için yapılan düzenleme ile milyonlarca kişi emeklilik hakkı kazanmıştı. Oyuncu Nejat İşler’de EYT yasasından faydalanacağını açıkladı. Ünlü oyuncunun hayranları ise bu açıklamalara çok şaşırdı.
EYT yasası sayesinde milyonlarca kişi erken emeklilikten faydalandı. Çoğu kişinin hayali olan bu emeklilik ünlü oyuncu ya da bu vurdu. Sanat hayatının ünlü isimlerinden biri olan Nejat İşler’de bu yasadan faydalanacağını ve emekli olacağını duyurdu. Bu yasadan faydalanan diğer ünlü isimlerin arasına katıldı. Ünlü oyuncunun açıklamaları ise çok konuşulacak. Şimdi haberimizin devamında ünlü oyuncunun bu konu hakkında yapmış olduğu açıklamaların detayları sizlerle olacak…

Diğer ünlü isimlerin ardından Nejat İşler’de EYT’den faydalanacak

EYT Yasası sayesinde emeklilikte yaşa takılmadan milyonlarca kişi hayallerine kavuşmuş oldu. Hayallerine kavuşan isimler arasında çok konuşulan ünlüler de vardı. Ebru şallı, emre Tatlıtuğ ve Teoman’ın EYT yasasından faydalandığını açıklayan söylemlerinin ardından. Televizyon dünyasında en çok bilinen isimlerden biri olan oyunculuğuyla nam salmış Nejat İşler’de bu yasadan faydalanarak emekli olacağını açıkladı. Bu ünlü isimlerin açıklamalarına hayranları çok şaşırdı. EYT ile emekli olacağını duyulan her ünlü sosyal medyada da magazin dünyasında da kendini belli etti. Bu konu hakkında daha önce açıklama yapan Müzik dünyasının çok sevilen ismi Teoman “ben zaten yarı emeklilik hayatı yaşıyorum, zaten EYT yasası da bana vurdu. Diyerek çok konuşulmuştu. Ebru şallı ise yine yapmış olduğu bir açıklamada EYT yasasının ona vurduğunu hatta geçtiğimiz günlerde bayram ikramiyesi bile aldığını söylemişti.

Nejat İşler mart ayında resmen emekli olacak

Nejat İşler geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına açıklamalarda bulunurken 10'a çıkart ne yaptığını soran muhabirlere “bir film projem vardı ama şimdi bitti. Tatil dönemine girdik zaten sonrasında dizi kaldığı yerden devam edecek” diyerek neler yaptın açıklamıştı. Bunun üstüne muhabirleri sormayı çok sevdiği aşk hayatınız nasıl gidiyor sorusuna ise “şu anda aşka ayıracak vaktim yok işlerim var” var cevabını vererek kestirip atmıştı. Daha sonra ünlü oyuncuya sorulan sizi bu duruma getiren geçmişte yaşadığınız Berrak Tüzünataç aşkı mı oldu sorusunu yanıtlayarak şok bir cevap verdi. “Arkadaşlar ben 51 yaşındayım önümüzdeki mart ayında ise EYT ile emekli oluyorum. Bunu söylesem yeterli sizlere de kolay gelsin” diyerek EYT yasasından resmen yararlanacağını açıkladı.
 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar