Gelişmeler

Seferihisar’da unutulmaz bir tekne turu şansı sizi bekliyor! Sizde yerinizi alın

İzmir her mevsim yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmasının yanında tekne turlarının da vazgeçilmez bir noktasıdır. Birbirinden eşsiz koylar sizlerle…

Seferihisar tekne turlarıyla birlikte birçok eşsiz ve görülmeyi değer koyları gezerek birçok aktivite yapabilirsiniz. Hem yerli hem de yabancı turistlerin vazgeçilmezi haline gelen bu tekne turları doğal güzelliklerin ve turkuaz denizin en iyi şekilde gözler önüne seriyor.

Seferihisar tekne turlarıyla birbirinden güzel koyları görebilirsiniz

Hem yerli hem de yabancı turistlerin tatil noktalarının başında gelen Ege’nin incisi İzmir turistlere muhteşem tatil aktiviteleri sunuyor. Bu aktivitelerden biri İzmir’in muhteşem denizi ve bünyesinde bulundurduğu birçok koy ile tekne turu imkânı sunmaktadır. Bu tekne turlarının yapılan alanların başında gelen İzmir’de mavinin simgesi olarak nitelendirilen biri olan Seferihisar’da, tekne turu ile denize açılabilirsiniz. Denize açılarak İzmir’in sakin ilçelerinin başında gelen Seferihisar’dan tekne turuyla birbirinden güzel ve doğa harikası, muazzam koy ve adalarda denizin keyfinin en iyi şekilde çıkarmak bütün turistlerimizin hakkıdır. Seferihisar’da düzenlenen bu tekne turlarına katılarak, müthiş güzellikteki turkuaz renkteki denizde seyir imkanın yanında bu koylarda mola vererek yüzme şansını ve durulan yerdeki kıyılarda bulunan doğal güzellikleri görmek için bu her cebe uygun tekne turları kaçınılmaz bir şanstır.

Eşsiz koylara yolculuk

Seferihisar’da yapılan tekne turları ilk olarak Sığacık Limanı’ndan başlayarak birçok, her biri birbirinden eşsiz güzellikteki koylardan geçecek şekilde tur rotaları ile benzersiz güzel mola noktalarına varabilirsiniz. Bu turlarda gezilen koyların başında gelen koy Çamcı Koyu’dur. Çamcı Koyu'na bu tekneler düzenlenen turlar ile çevredeki doğal güzellikleri ve diğer güzel koyları keşfetmek için vazgeçilmez bir tercihtir. Bu turların keyfini çıkarabilmek adına diğer bir gezinilecek koylardan biri ise Çam Limanı Koyu’dur. Bu koy sahip olduğu muhteşem doğası ve turkuaz renkteki denizi ile tura katılan turistlere keyifli bir deneyim sunmaktadır. Diğer bir koy ise Taş Ada Koyu’dur. Bu koy adını, koy güzergâhında bulunan ortada bulunan bir kayadan almaktadır. Bu tekne turlarındaki koyların bir diğeri ise Akvaryum Koyu’dur. Bu koy, muhteşem berraklıkta ve turkuaz renkteki denizinin yanında çevresindeki doğal güzellikleri ve sessiz atmosferiyle tekne keyfinize keyif katacaktır. İlgi çeken bir diğer koy ise Papaz Boğazı’dır. Burası, derenin denize döküldüğü bir doğal güzelliktir. Son olarak Çamur Banyosu Koyu’nda, doğal çamurdan faydalanabilir ve yüzebilirsiniz.
 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar