Gelişmeler

Serinin onuncu filmi Testere 10 fragmanı yayınlandı! Birçok kişi nefeslerini tuttu

Birçok kişinin korkarak ama severek izlediği testere filminin onuncu serisi olan saw x tanıtımı yayınlandı. Yayınlanmasından hemen sonra gündem oldu.

İlk filminden bu yana gişe rekorları kıran ve korku filmimleri arasında en yüksek puana sahip olan testere 10 şu sıralarda gündeminde başköşelerindedir. Yayınlanan fragman ve bilgiler sonucu herkes meraka kapıldı. İşte detaylar…

Testere 10 tanıtımı sevenleri ile buluştu

Merakla beklenen ve seyircilerin severek izlediği Testere 10 (Saw X) tanıtımı yayınlandı. Bu yayınlanan tanıtım sonrası kısa sürede gündem oldu. Bu filmin 10. Serisi olan bu filmin konusu ne olduğu sorusunun, Saw hayranlarınca oldukça merak edilmektedir. Yayınlanan fragman sonrası yakında vizyona girmesi beklenen Testere serisinin yeni filmi hakkında herkes tarafından edilen bazı soruları vardır. Geçmişten bugünümüze James Wan ve Leigh Whannell tarafından ortaya çıkarılan Testere serisi, korku filmleri arasında en yüksek IMDb sıralamasındadır. Birçok kişi tarafından sevilerek izlenen testere bu zamana kadar 1 milyar doları aşkın hasılat elde eden serinin yeni filmi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanacak olan bu serinin onuncu filmi ilk ve ikinci serideki filmlerindeki olayların arasında geçmektedir. Bu filminde de gişe ve hasılat rekoru kıracağı gayet aşikardır. 

Herkes merak içinde

Filmin yeni serisinde konu olarak, çok hasta ve çaresiz olan John, kansere tedavi bulmaya çalışmaktadır. Bu nedenle John, oldukça deneysel ve riskli olan bir tıbbi prosedür için Meksika'ya yolculuk yapmaktadır. bu yolculuk sırasında bu prosedürün bir aldatmaca olduğunu fark eder ve olaylar zinciri başlar. Testere 10 filmini canlandıran oyuncular; Tobin Bell, Shawnee Smith, Synnøve Macody Lund, Renata Vaca, Octavio Hinojosa ve daha birçok ünlü isim bulunmaktadır. Herkesin böyle güçlü bir konu ve oyuncu kadrosu içeren yapımı uzun bir süredir merak içerisinde beklemekteydi. Bu beklentiye cevap olarak Saw X, 29 Eylül 2023 tarihinde ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona gireceği belirtildi. Bu çok beklenen yapımın yönetmenliğini Kevin Greutert, yine filmin senaristliğini ise Peter Goldfinger ve Josh Stolberg üstlenmektedir. Merakla beklenen çıkması yakın olan serinin son filmi herkes tarafından gündem olması ilk fragmanın ardından oldukça hızlandı. Bütün sosyal medya da bomba etkisi yaratan testere 10 vizyona çıkmak için gün saymaktadır. Birçok kişi daha film çıkmadan övgü dolu yorumlarını belirterek filmim gündemde kalmasını sağladı.
 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar