Gelişmeler

Urla'da Gece Hayatının Keyfini Çıkarabileceğiniz Mekanlar Nerede?

. Pub, bar, fasıl, canlı müzik ve meyhane konsepti ile hizmet veren birbirinden farklı mekanları arasında hayat tarzınıza en uygun mekanlar ile ilgili bilgiler işte sizlerle...

Urla tatilinizde eğlenceye doymak ya da daha sakin ortamda denize yakın mekanlarda hafif müzik eşliğinde huzur arıyorsanız siz değerli okurlarımız için özenle hazırlanmış olduğumuz Urla’da Gece Hayatı listemiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Urla’da eğlence mekanları

Urla-İskele Berlin’s: pub konsepti ile hizmet veren işletmede renkli kokteyller orijinal ve fantastik  kokteyl menüsü ile geleneksel içkilere bulabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda hizmet sağlayan işletmede fonda çalan müzik eşliğinde huzur dolu bir gece geçirebilirsiniz. Romantizm isteyenler için ideal bir tercih

Old Sailors; deniz kenarında yer alan işletmede canlı müzik ve bar hizmetiyle, zengin alkol menüsü yer alırken, lezzetli yemekleri bulabilirsiniz. Old Sailors, canlı müzik programları ile happy hour saatleri 2 içki sizden üçüncü içki bizden ya da özel bira paketler yer almaktadır.

Yaka Yorgo Seferis; Haftanın bazı zamanlarında canlı müzik hizmeti sağlayan mekan da DJ performansı ile birlikte lezzetli şaraplar eşliğinde eğlence dolu bir gece geçirebilirsiniz.

Harbour Teracce & Bistro; bar konsepti ile hizmet sağlayan işletmede lezzetli kokteylleri ile birlikte canlı müzik program eşliğinde muhteşem manzarası  kaliteli bir gece geçirmek isteyen kişiler için doğru tercih olabilir.

Urla’da hem Restaurant hem de canlı performans sağlayan işletmeler

Sahil Restaurant; Urla’nın deniz manzarasına karşı hizmet sağlayan işlemde rakı- balık keyfi ile birlikte Akdeniz mutfağının muhteşem lezzetlerini yer aldığı menüleri ve mezeleri bulabilirsiniz.

Köyce Restaurant: fasıl programlarını seven tatilciler için hafta sonları fasıl ve canlı müzik programları düzenleyen işletme doğa ile iç içe yer aldığı için sessiz ve sakin atmosferi ile huzur arayanlar için gündüzleri kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sağlarken, haftanın diğer günlerinde şarap ve lezzetli mezeler eşliğinde keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Fasıl programı için gitmek isteyen kişilerin daha önceden rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

Vino Locale; Urla’nın en leziz şarap firmalarından birine ait olan işletmede tahmin edilebileceği gibi lezzetli şaraplar ile birlikte leziz yemekler eşliğinde keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Doğa ile iç içe, keyifli bir bahçeye sahip olan işletmeyi aileler tercih edebilir.

Avlu Urla Bistro; Urla Sanat Sokağı içerisinde bulanan bu mekanda canlı müzik programları ile birlikte her gece farklı müzisyenlerin programları ile eğlenceli dolu bir gece geçirebilirsiniz. Ayrıca farklı konseptlerle müşterilerinden tam not alan mekanlar arasında.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar