Gelişmeler

Urla’da unutulmaz bir tekne turu şansı sizi bekliyor! Sizde yerinizi alın

Urla Birçok turistlerin tatilleri için uğrak noktası olmasının yanında tekne turlarının da vazgeçilmez bir noktasıdır. Birbirinden eşsiz koylar sizlerle…

Urla tekne turlarıyla birlikte birçok eşsiz ve görülmesi gereken koyları gezerek yüzme ve güneşlenme şansı yakalayabilirsiniz. Bütün turistlerin vazgeçilmezi haline gelen Urla tekne turları doğal güzelliklerin ve turkuaz denizin en iyi şekilde gözler önüne seriyor.

Urla tekne turlarıyla birbirinden güzel koyları görebilirsiniz

Dünya’nın her yerinden gelen turistlerin denizi için görmeye geldiği yerlerin başında gelen Ege’nin incisi Urla, turistlere muhteşem denizi ve bünyesinde bulundurduğu birçok koy ile tekne turu imkânı sunmaktadır. Urla’da yapılan bu tekne turları gizli kalmış ve doğal güzelliklere sahip alanlara açılarak turkuaz renkteki berrak olan bu denizin tadına varabilirsiniz. Tekne turu ile denize açılarak Ege’nin sakin ve güzel şehri olan Urla’dan doğa harikası, muazzam koy ve adalarda denizin keyfine vararak tatili en iyi şekilde çıkarma şansı sizlerle. Urla’daki tekne turlarına katılarak, müthiş güzellikteki turkuaz renkteki denizin yanında eşsiz doğayı seyir imkanın yanında bu koylarda yüzme şansını ve güneşlenerek ailenizle vakit geçirme şansını her cebe uygun tekne turları kaçınılmaz bir hale getirebilirsiniz.

Urla’da birbirinden güzel yerler

Urla tekne turlarının başında gelen adası Çiçek Adası’dır. Bu adada verilen molalarda eşsiz denizinde yüzmek için en çok tercih edilen noktalardan biridir. Diğer bir tur güzergâhı ise Yassıca Ada’dır. Diğer bir adıyla Alman Adası İzmir Körfezi’nde yer alır.  Bu adanın sahili genel itibariyle kumluk sahili i olması sebebi ile yazın ziyaretçilerine harika bir tatil şansı sunmaktadır. Pınarlı Adası ise konum olarak Urla’nın karşısında yer almaktadır. Bu ada sakin ve yerleşimsiz bir ada olması sebebiyle gönül rahatlığı ile burada huzurla güneşlenebileceğiniz ve yüzebileceğiniz adalardan başında gelmektedir. diğer bir ada ise Hekim Adası’dır, Urla’nın kıyısında bulunan Hekim adası bünyesindeki doğal güzellikleri ile muhteşem bir seyir sunmaktadır. Bu ada diğer adalara göre daha küçük bir yüzölçümüne sahip olsa da berrak denizi ve doğal koyları ile turistlerin vazgeçilmez noktalarındandır. Diğer bir görülmesi gereken yer ise eşsiz bir koy olan Manal Koyu’dur. Manal Koyu eşsiz manzarasının yanında sıkılmadan denizinde yüzebilir istediğiniz gibi kamp yapabilirsiniz. Urla tekne turlarında görülmesi gereken diğer bir yer, Urla Yarımadası’dır. Bu yarım adanın denizinde tüm gün yüzebilirsiniz.
 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar