Gelişmeler

Cem Yılmaz Rekor Kırdı! "CMXXIV" İlk Gösterimiyle İstanbulluları Kahkahalara Boğdu

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yepyeni gösterisi "CMXXIV", dün akşam Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'nde ilk kez İstanbullu seyircilerle buluştu.

Cem Yılmaz’ın rekor bir ilgiyle tükenen yepyeni gösterisi "CMXXIV" ilk kez İstanbullu seyircilerle buluştu.

BİLETLER 9 DAKİKADA TÜKENDİ

CMXXIV’ün duyurusundan sonra şubat ve mart ayı gösterimleri rekor bir ilgiyle tükenen gösteri, izleyiciyi kahkahalara boğdu.

Tele1'in haberine göre, fiyatları yüksek diye tartışılan ve 495 ile 4 bin 400 lira arasında satılan tüm biletleri 9 dakikada tükenmişti ama gösterilerin biletleri karaborsada 50 bin liraya kadar çıkmştı.

İnternetteki satış sitelerinde bugün gerçekleşecek ikinci gösterim için orkestra kategori 2 bölümünde en düşük fiyat 1100 liradan başlıyor. Cem Yılmaz'ın gösterisinin biletleri internetteki satış sitelerinde, en ön VIP, 4 bin 900 lirayla satışta.

SOSYETENİN GÜZELLERİ CEM YILMAZ’I İZLEDİ

Cem Yılmaz’ın dün akşam gerçekleşen ilk gösterimine sosyetenin ünlü isimleri akın etti. Katılımcılar arasında Densa Holding yönetim kurulu başkanı Ömer Sabancı’nın eşi Arzu Sabancı, Zorlu Holding yönetim kurulu üyesi Olgun Zorlu’nun eşi Berrin Zorlu, Çaykur Rizespor eski yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Aykut Ferah'ın eşi Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Mehtap Mutluşan Ferah, yazar Esra Oflaz Güvenkaya, iş insanı Tayfun Taşkın’ın eşi iş insanı Senem Taşkın ve sosyetik güzel Feryal Gülman yer aldı.

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar