Gelişmeler

Saadet Işıl Aksoy isyan etti: Artık yeter!

Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, depremin ardından yaptığı yardımlarla gündeme gelmeye çalışan ünlüler olduğunu söyleyerek, "Hepimizin şurasına geldi, artık yeter" dedi

Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, deprem felaketinin acısıyla sarsıldığımız bu süreçte yardımlarıyla reklam yapan ünlüler olduğunu belirterek, "Böyle şeyleri konuşmak bile yanlış. Konuşulması gereken bir sürü şey varken, bunlar detay konuşmalar... Ayıp!" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, dün Bebek’te görüntülendi. Deprem felaketinden çok etkilendiğini belirten Aksoy, "Çok üzgünüz. Elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz, ama böyle demek de biraz insanı kötü hissettiriyor. Oradakilerin yaşadıklarını düşününce, işin gerçeği bizim üzülmemizin pek bir önemi yok. Hayata devam etmeye çalışıyoruz" dedi.

"Unuttuklarımızı hatırlayalım"

Sosyal medyada insanların normal yaşantısına hızla dönmesi tartışmaları hakkında da konuşan Saadet Işıl Aksoy, şöyle konuştu:

"İnsan bu kadar toplumsal bir acı yaşayınca biraz birlik olma duygusu gelişiyor. Unuttuklarımızı bir hatırlayalım istiyoruz. O birliğin içerisinde de saygı duyarak hareket etmek lazım." 

Bazı ünlü isimlerin reklam için deprem bölgesine gittiği iddialarını da değerlendiren ünlü oyuncu, şöyle konuştu:

"Böyle şeyleri konuşmak bile yanlış. Konuşulması gereken bir sürü şey varken, bunlar detay konuşmalar... Ayıp ya! O kadar büyük bir acı var, o kadar büyük bir mücadele var. 'O onu çekmiş, bu bunu çekmiş'. Çekiyorsa da çeksin arkadaş, konuşulacak konular bunlar değil. Artık hepimizin şurasına kadar geldi. Artık yeter, insaf."

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar