Gelişmeler

Ak Parti İzmir Milletvekili Kasapoğlu'ndan Kınık'a Ziyaret

AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'in Kınık ilçesindeki yapımında son aşamaya gelinen Kınık Çocuk Köyü'nde incelemelerde bulundu.

Kınık Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Yayakent - Dündarlı yol kavşağındaki 20 bin 450 metrekare alana sahip konsept proje Kınık Çocuk Köyü'nün yapımında çalışmalar tamamlanmak üzere olduğu bildirildi. AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın bir zamanda faaliyete geçecek olan ve içinde ters ev, trafik eğitim pisti, park, postane, hastane, berber, çocuk müzesi, Tornada Adası gibi çocukların zaman geçirebileceği oyun gruplarının yer alacağı Çocuk Köyü'ndeki çalışmaları yerinde inceledi.

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer 'den bilgi aldı. İncelemelerin ardından yöre halkı ile bir araya gelen Kasapoğlu, AK belediyecilik ve Başkan Doğruer'in çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiri, "Başkanımız ilçeye birçok yatırım yaparak, AK belediyeciliğin temel prensiplerinden olan insan sevgisine ve halkın refahına hizmet etmektedir. Bakanlığımız döneminde de ilçeye yaptığımız birçok yatırımda bizzat çalışmak ve gayretine şahit olmak nasip oldu. Umuyoruz ki bütün İzmir; belediyeleri bu gayretli ekibe emanet eder ve bugün Kınık'ta şahit olduğumuz çalışmalar ve yatırımlar, İzmir'in her sokağında yapılır" dedi.

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer de Kasapoğlu'nun ilçeyi ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirip, "Seçimlerden önce hemşerilerimize birçok söz verdik ve hamdolsun tamamına yakınını hayata geçirdik. Çocuk Köyü ilçe halkına verdiğimiz sözlerden biriydi. Elbette yaptığımız her işte, her yatırımda bizlere destek olan hükümetimize ve bakanlığı döneminde kapısını her çaldığımızda bizlere inanarak destek veren sayın Kasapoğlu'na minnettarız. Çocuk Köyü'müzün hayata geçmesiyle birlikte Kınık ve çevre ilçelerdeki ailelerimizin çocukları oyun gruplarında eğlenip meslekleri tanırken; ebeveynleri de yaşam alanlarında zaman geçirebilecek" dedi.

İncelemelerin ardından Dündarlı Mahallesi halkı ile bir araya gelerek sohbet eden Kasapoğlu ardından geçtiği Osmaniye Mahallesi'nde de Balkan göçmeni bir ailenin düğününe katılarak, ziyaretleri tamamladı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar