Gelişmeler

AK Parti'nin İzmir ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayları 18 Ocak'ta Tanıtılacak

AK Parti'de İzmir ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayları'nın açıklanacağı aday tanıtım toplantısının yeni tarihi 18 Ocak Perşembe günü olarak belirlendi.

Türkiye'yi yasa boğan şehit haberlerinin ardından AK Parti'de ertelenen aday tanıtım toplantısının yeni tarihi belli oldu. 

Buna göre AK Parti'de İzmir ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayının da açıklanacağı toplantı 18 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek. ATO Kongre Merkezi'ndeki toplantının başlama saati de 14.00 olarak açıklandı. 

BÜYÜK BİR SÜPRİZ OLMAZSA DAĞ 

AK Parti'de aday tanıtım toplantısı öncesinde gözlerin çevrildiği illerin başında İzmir geliyor.AK Parti'de üst kurul uzun süreç çalışmalar sonunda kentte üyeler, Ankara'da da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle gerçekleşen oturumda teşkilatla yapılan temayüllerde önce çıkan Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın ismine odaklanmıştı. Üst kurulun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Dağ'ın ismini sunduğu öğrenilmişti. 

'İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı kim olacak?' sorusuna noktayı Cumhurbaşkanı Erdoğan koyacak. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa perşembe günkü toplantıda Dağ'ın adı açıklanacak. 

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar