Gelişmeler

Başkan Karakayalı'dan büyük destek

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'dan CHP'ye destek.

Kemalpaşa’da yaklaşan seçim dönemi öncesi Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’ya destek kahvaltısı yaklaşık 800 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İçerisinde Ak Parti’den önemli isimlerinde yer aldığı yaklaşık 800 kişi Başkan Karakayalı ile kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Başkan Rıdvan Karakayalı masaları dolaşarak vatandaşları tek tek selamlarken, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Vatandaşlar yaklaşan seçim dönemi ve sonrasında Karakayalı’ya ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne tam destek vereceklerini belirtti.

‘’AK PARTİ ÜYESİYDİM İSTİFA ETTİM’’

Kemalpaşa Kadırga Restoran’da düzenlenen kahvaltıda konuşan İş İnsan İsmail Güler kendisi ile birlikte kahvaltıya katılım gösteren hemşerileri ile Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’ya teşekkürlerini sunarak “ Başkanımız Sayın Karakayalı’ya destek amacıyla bu organizasyonu düzenledik.  Ak Parti üyesiydim. İstifa ettim. Ailece ve dostlarımızla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçmek için dosyalarımızı hazırladık. Bugün 800 kişi ile birlikte Başkan Karakayalı’ya destek amaçlı bir kahvaltı düzenleyerek bir araya geldik. Kısa ve orta vadede hepimiz CHP’ye geçeceğiz. CHP'ye toplu bir şekilde üye olarak, katılım sağlayacağız" dedi.

KARAKAYALI: ARTIK BİRLİKTE YOL YÜRÜYECEĞİZ

Kendisine destek amacıyla düzenlenen kahvaltı organizasyonu için İş İnsanı İsmail Güler ile katılan herkese teşekkürlerini sunduğunu ifade eden Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı “Bugün bir araya geldiğimiz Kemalpaşalı kardeşlerimle zaman zaman bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunduk. Birçok ailenin ve dostlarının bizim yanımızda olmak istediklerini belirttiler. Bu sürecin neticesinde bugün burada 800 kişiye yakın bir katılım ile vatandaşlarımızla kahvaltıda bir araya geldik. İnşallah bundan sonra hem genelde ve yerel de beraber çalışmaya karar verdik. Beraber üretmeye karar verdik. Kul hakkı yemeden, dürüstçe namusluca, insanları ayrıştırmadan bütün olarak, bir ve beraber olacağız. Önümüzdeki günlerde dosyalar hazırlanacak. Çok büyük bir kitle ile CHP çatısı altında beraber yol almaya çalışacağız.  Toplu rozet takma töreni gerçekleştireceğiz. Bana duydukları güven için kendilerine teşekkür ediyorum. ” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar