Gelişmeler

Başkan Soyer'den adaylık mesajı: "Şimdi salonda yemek vermek istiyoruz"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer FOX TV’de canlı yayına katıldı. Başkan Soyer net olarak aday olduğunu duyurdu.

Başkan Tunç Soyer aday olduğunu tekrarlayarak: “Net olarak aday adayıyım. Çünkü geçen 5 yılda mutfağı toparladık. Şimdi salonda yemek vermek istiyoruz. Emin olan İzmirlileri sadece hizmet performansına oy vermezler, aynı zamanda demokrasiye, laikliğe, bağımsızlığa, özgürlüğe oy verirler. O nedenle biz kendi kendimizle yarışırız. O nedenle dünyayla entregre olmaya çalışırız. O nedenle İzmir’in dünyadaki yerini büyütmeye, İzmir’in dünyadaki farkındalığını arttırmaya çalışırız. Avrupa ile 10 yılı aşkın süredir kurduğumuz bütün bu ilişkiler aslında bu amaca matuftur. Avrupa Ödülü de Avrupa Bölgeler Meclis Başkanlığı da” dedi.

"İZMİR TÜRKİYE'NİN LOKOMOTİFİ"

İzmir'in  Arupa Gençlik Başkenti ilan edileceğini duyuran Soyer: “İnşallah önümüzdeki haftada da Avrupa Gençlik Başkenti ilan edileceğiz. Özetle tüm bunları yapmamızın sebebi bu. Ve görecekseniz biz İzmir’i yine Türkiye’nin lokomotifi olarak, yine Anadolu’daki aydınlığın müjdecisi olarak ileriye taşıyacağız” dedi.

Ulaş Üstündağ
Ulaş Üstündağ [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar