Gelişmeler

BBP Genel Başkanı Destici'nin sokak hayvanları açıklaması sosyal medyada gündem oldu

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, sokak hayvanları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Sahipsiz bütün köpekler itlaf edilecektir.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici sokak hayvanları ile ilgili "Hiç kimse göremeyecek!" açıklamalarında bulundu. Haber sunucusu Fatih Portakal da BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin söylemlerini Youtube’deki programında değerlendirerek tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GÖSTERDİ

BBP MKYK Üyesi Yasin Kobal da Fatih Portakal tarafından genel başkan Destici’ye söylenen sözler ardından sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

“HADDİNİ BİL”

Kobal paylaşımında; “Haddini bil Fatih Portakal faşist kafa dediğin genel başkanımın sen adını ağzına alırken destur çek kaldı ki sen Atatürkçü olduğunu ima ederken araştır gazi Mustafa Kemal Atatürk bu konuda yayınladığı tamimden de haberin olsun haddini bil portakal seni değil halka Zül olan başı boş hayvanları itilaf edelim dedi. senin çocuğunu veya yaşlını yakınını sokak köpeği saldırısı yaşasaydın böyle hırıldarlıydın. Sayın genel başkanım Mustafa Destici beyin ayağında toz olamazsın” dedi.

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar