Gelişmeler

CHP Bayraklı Adayı Önal'dan TEMAD'a Ziyaret

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı İrfan Önal, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Bayraklı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek önemli mesajlar verdi.

CHP Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal,  TEMAD Bayraklı şubesini ziyaret etti. Önal, “Çocuklarımıza sahip çıkacağız, onlarla hayatı paylaşacağız. Amacımız, ortak paydada aşımızı, ülkemizi büyütmek” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği  (TEMAD) Bayraklı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı İrfan Önal, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Bayraklı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek önemli mesajlar verdi.

Ziyarette konuşan İrfan Önal, “Bu ülke, şehitlerimiz, gazilerimiz büyük Atatürk tarafından bize verildi. Cumhuriyet en büyük kazanımımız. Bu değerlerimizi çok kolay harcarsak, yarın vatan konusunda da büyük sıkıntı yaşarız. Her projemizde, her işimizde hem Cumhuriyet’i hem Atatürk’ü, herkese anlatmalıyız. İzmir’in, sadece burada yaşayan insanlar için değil Türkiye’de yaşayanlar için farklı bir konumda olduğunu altı çizmek gerekiyor. Çocuklarımıza sahip çıkacağız, onlarla hayatı paylaşacağız. Amacımız, ortak paydada aşımızı, ülkemizi büyütmek. Sorunların olduğu yerde hep birlikte çözmemiz lazım. Çalışacağız, başka yolumuz yok” diye konuştu.

Önal, “Göreve geldiğimizde milli bayramlarımızı eskisi gibi görkemli kutlayacağız. Siz sayın büyüklerimizin de görüş ve önerileriyle gençlerimiz, çocuklarımızla birlikte Bayraklı’da bayramları görkemle kutlayacağız” dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar