Gelişmeler

CHP Bornova Belediye Başkan Adayı Ömer Eşki’ye coşkulu karşılama

CHP Bornova Belediye Başkan Adayı Ömer Eşki'ye Bornova Meydanı'nda karşılama töreni düzenlendi.

Bornova Belediye Başkan Adayı Ömer Eşki Bornova'da coşkuyla karşılandı. Eşki, “60 gün boyunca Bornova tarihinde en iyi çalışmayı yapacağız. Bornova örgütü hiç olmadığı kadar güçlü. Çok büyük bir zaferle, güzel sonuç alacağız” sözleriyle seçim sürecini başlattı.

CHP Bornova Belediye Başkan Adayı Ömer Eşki'ye Bornova Meydanı'nda karşılama töreni düzenlendi. Partililer tarafından düzenlenen törene CHP Bornova İlçe örgütü, sendikalar, STK’lar ve çok sayıda yurttaş da katıldı.  Törene katılan yurttaşlar "Büyük Başkan” ve “Bornova seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla Eşki'ye büyük destek verdi. Törende konuşan Ömer Eşki, Bornova’da büyük bir çalışmayla zafere ulaşacaklarını belirtti.

“SİZLERE UTANÇ YAŞATMAYACAĞIM”

CHP Bornova İlçe örgütünün kendisine verdiği destekten bahseden Eşki, açıklamasında şunları kaydetti:

“Hepiniz benim için ayrı ayrı çok özelsiniz. Buraya bana destek vermek için gelen herkese teşekkür ederim. Beni tanıyanlar bilir. Ben hayatım boyunca verdiğim her sözü tuttum. Bundan sonra da verdiğim sözleri tutmaya devam edeceğim. Daha önce yaptığım açıklamalarda dediğim gibi ben örgütün adayıyım. Ben Kurtuluş Savaşı'nı başlatan CHP’nin adayıyım. Sonuna kadar sosyal belediyeciliğin ve solun mücadelesini vermeye devan edeceğim. CHP Gençlik Kollarında yetişen bir gencin belediye başkan adayı olması benim için en büyük gurudur. Atatürk’e inanan gençler asla yorulmayacaklar. Sizlere hiçbir zaman utanç yaşatmayacağım. Bornova’yı hep beraber inşa edeceğiz. Bornova Belediyesi’ndeki arkadaşlarımız huzur içinde çalışacaklar. Kimsemin hakkını kimseye asla ezdirmeyeceğiz. Emeğin ve solun yanında olacağız. 60 gün boyunca Bornova tarihinde en iyi çalışmayı yapacağız. Bornova örgütü hiç olmadığı kadar güçlü. Çok büyük bir zaferle güzel sonuç alacağız.”

Ulaş Üstündağ
Ulaş Üstündağ [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar