Gelişmeler

CHP Foça İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstifa Etti: Yeni Yönetim Göreve Başladı

CHP Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve 8 yönetim kurulu üyesinin istifasının ardından yeni bir yönetim ataması gerçekleşti.

CHP Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve 8 yönetim kurulu üyesinin genel merkezin aday belirleme yöntemini eleştirerek istifa etmesinin ardından yeni yönetim ataması yapıldı. Foça yeni İlçe Başkanı Günal Biçer ve yönetim kurulu göreve başladı. Biçer ve yönetimini göreve başlaması edeniyle basın açıklaması düzenlendi. İlçe merkezindeki parti binasında yapılan basın açıklamasına Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, CHP Belediye Başkan adayı Saniye Bora Fıçı, eski ve yeni atanan yönetim kurulu üyeleri, bazı belediye meclis üyeleri ve adayları ile partililer katıldı.

Daha önceki dönemlerde de ilçe başkanlığı yapan Günal Biçer, konuşmasının önemli bölümünde partililere seslendi. Günal Biçer, "Dün itibariyle Genel Başkan'ımız ve Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerinin takdiriyle ilçe yönetimi olarak atandık. Biz bu göreve sizlere güvenerek talip olduk. CHP'nin koskoca bir aile olduğunu biliyoruz ve CHP'nin bu yerel seçimde de 8'de 8 yaparak kazanacağına inanıyoruz" dedi.

Günal Biçer başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Atilla Çolak, Sermin Selçuk, Haydar Dağ, Mustafa Kütükçüler, Feti Atay, Bahar Öztürk, Özüm Makinacı, Kardelen Çiçek, Serkan Kaplan, Ercan Yıldız, İbrahim Keleş ve Merve Yılmaz yer aldı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar