Gelişmeler

CHP İzmir Adayları 14 Şubat'ta Sevgililer Günü'nde Tanıtılacak!

CHP'nin İzmir'de 31 Mart yerel seçimlerinde yarışacak adayları, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Halkapınar Spor Salonu'nda düzenlenecek törenle tanıtılacak.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 29 Ocak tarihinde açıklanan İzmir adaylarının vitrine çıkacağı tarih belli oldu. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in de katılımları ile gerçekleştirilecek aday tanıtım toplantısının 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapılmasın planlandığı öğrenildi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 31 Mart yerel seçimleri kapsamında 29 Ocak tarihinde Parti Meclisi tarafından açıklanan İzmir adayları sonrasında gözler ‘aday tanıtım toplantısı’nın ne zaman yapılacağına çevrilmiş durumda.

AK Parti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile adaylarını geçtiğimiz günlerde tanıtırken, Cumhuriyet Halk Partisi’nde de adayların vitrine çıkacağı tarih belli oldu.

ADAYLAR 14 ŞUBAT’TA VİTRİNE ÇIKIYOR

Edinilen bilgilere göre CHP ilçe belediye başkan adayları tanıtım toplantısının 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yapılması planıyor. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımı ile gerçekleştirilecek toplantı Halkapınar Spor Salonu’nda düzenlenecek.

ASLANOĞLU: GENEL BAŞKANLA TEYİTLEŞTİK

Konuyla ilgili konuşan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ise süreçle ilgili, “Dün bir taziye ziyareti için İzmir'deydi Genel Başkan. Adaylarımız yeni belli oldu. Gelecek hafta içinde uygun günde aday tanıtım için planlamamız var. Günü bizim için belli. Çalışmaları tamamladıktan sonra vatandaşlara duyuracağız. Halkapınar Spor Salonu'nda düşünüyoruz. Genel Başkanla da zaman konusunda teyitleştik” ifadelerini kullandı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar