Gelişmeler

CHP Karşıyaka Adayı Ünsal'dan Sandık Çağrısı: "Karşıyaka'nın Geleceği İçin Sandığa Gidin!"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız Ünsal, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Karşıyakalılara sandığa gitme çağrısı yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız Ünsal, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin hem Türkiye hem de İzmir ve Karşıyaka için büyük önem taşıdığını vurgulayarak sandık çağrısı yaptı. Ünsal “Güzel bir kampanya süreci yürüttük, şimdi söz sırası halkta. Lütfen sandığa gidin ve geleceğiniz için belirleyici olun” dedi.

Seçim çalışmalarını başarıyla tamamladıklarını belirten CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız Ünsal, 1 Nisan 2024 tarihinin tüm ülke için güzel günlerin başlangıcı olacağına inandığını söyledi. Bunun için tüm seçmenlerin eksiksiz olarak vatandaşlık görevini yerine getirmesi gerektiğini vurgulayan Ünsal “Artık söz seçmenlerimizde. Pazartesi günü aydınlık bir Türkiye’ye, Karşıyaka’ya uyanmak için tüm yurttaşlarımızın üzerine düşeni yapması ve oyunu kullanması gerekiyor. Sandığa yansıyacak iradenin, yerel yöneticileri seçmenin yanında ülkemizin ve kentimizin kaderini etkileyecek sonuçlar ortaya koyacağını da unutmayalım. Her bir oyun çok değerli olduğunun bilinciyle mutlaka sandığa gidelim” dedi.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ!”

Kendisine gösterdikleri büyük sevgi ve destek için Karşıyakalılara teşekkür eden B. Yıldız Ünsal “Keyifli bir kampanya süreci yürüttük. Seçim sürecinde kucaklaştığımız binlerce yurttaşımız hizmet sevdamızı daha da büyüttü; inancımıza ve azmimize güç kattı. Göreve geldikten sonra bu desteğe layık olmak için büyük bir sevgi ve emekle, durmadan yorulmadan çalışacağıma bir kez daha söz veriyorum. Hep söylediğimiz gibi; ‘İşimiz Gücümüz Karşıyaka’ olacak. Birlikte başaracak, Karşıyaka’mızı omuz omuza güzel yarınlara taşıyacağız” diye konuştu.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar