Gelişmeler

CHP Karşıyaka'dan çıkarma

Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka ilçe başkanlığı kadınlar gününde çıkarma yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karşıyaka İlçe Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adayı olmasının ardından seçim startını, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde verdi.

Anlamlı günde ilçede bulunan 25 mahallede 5 binin üzerinde hane ve ev kadınını ziyaret eden partililer, CHP'nin politikalarını anlatan broşürleri teslim etti. Kadınlara saksı çiçeği de takdim eden partililer, gördükleri sıcak ilgi nedeniyle teşekkür etti. CHP’nin iktidara gelmesi için ev kadınlarından destek istendi, Türkiye’deki kadınların yaşadıkları sorunların CHP tarafından tespit edildiği ve çözüme ulaştırma noktasında kapsamlı çalışmaların yürütüldüğü hatırlatıldı. CHP iktidarında kadınların sorunlarının çözüleceği aktarıldı. Kendilerine yapılan bilgilendirme çalışmasından memnun kaldıklarını dile getiren kadınlar, çiçek için de ayrıca teşekkür etti. Öte yandan; partililer Karşıyaka Çarşı’daki kadın esnafları da ziyaret ederek karanfil dağıttı.

“DAHA YOĞUN ÇALIŞACAĞIZ”

Konuya ilişkin açıklama yapan CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Rafet Yacan, CHP örgütlerinin zaten seçim odaklı çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek şunları kaydetti: “Genel Başkanı’mız Sayın Kemal Kııçdaroğlu’nun da söylediği gibi birlik ve beraberliği koruyacağız. Bu ülkenin geleceği adına bu değerleri korumaya özen göstereceğiz. CHP örgütleri zaten seçim odaklı çalışmalarını sürdürüyordu, bundan sonra daha yoğun bir şekilde, tüm mahallelerimizde sahada olacağız. Seçim sonuçlarını hep birlikte, mutlulukla takip edeceğimiz, kutlayacağımız o günü iple çekiyoruz. Türkiye’nin aydınlık yüzü Karşıyaka’nın duyarlı ve aydın vatandaşlarına güveniyoruz. Daha öncekilerde olduğu gibi bu tarihi seçimde de en iyi sonucu almayı hedefliyoruz.”

 

 

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar