Gelişmeler

CHP'li Gürbüz Bal: "En yüksek oyu alacağım"

CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Gürbüz Bal, enerjisini her zaman iç içe olduğu Çiğli’li hemşerilerinden aldığını belirtti

CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Gürbüz Bal, enerjisini her zaman iç içe olduğu Çiğli’li hemşerilerinden aldığını belirterek, ‘’Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bir kez daha gördük ki, elini sıktığımız, selam verdiğimiz her bir vatandaşımız tarafından bizlere gösterilen güler yüzlü ve sıcakkanlı yaklaşım bizi fazlasıyla mutlu ediyor. Çiğli’yi birlikte yönetmek ve kimsenin kaybetmeyeceği bir anlayışla hizmet etmek için yola çıktık’’ dedi. 

Halka Güveniyorum Kendime İnanıyorum 

Seçimlere çok kısa bir süre kaldığını belirten Gürbüz Bal, ‘’Farklı kesimlere hitap eden ve bu kesimlerden oy alabilecek biriyim. Çok farklı görüşlerden olumlu geri dönüşler alıyorum. Seçmenler; temsiliyetim noktasında, partimizin üst kademesindeki yöneticilerine mesaj atıp, aradıklarını ifade ediyorlar. Bu vb. nedenlerden dolayı, partimin toplumun sesine kulak vereceğine inanıyorum. Umuyorum, PM’de aday olarak açıklandığımda, en yüksek oy ile partimin bayrağını en yükseğe taşıyacağımdan, Çiğli ve ülkem için güzel hizmetler yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın’’ dedi. 

Kimsenin Hakkını Yemedim Hakkımı da Yedirmem 

Kimseden bir çekincesinin olmadığını geçmişte ortaya koyduğunun altını çizen Gürbüz Bal, ‘’Siyasi ikballer uğruna, ‘Acaba Ben Ne Olurum’ kaygısı ile geleceğimi hiçbir zaman düşünmedim. Yanlışa yanlış, doğruya doğru dedim. Halkın taleplerine hep kulak verdim. Sırtımı dönmedim. Bazı taleplerin olmayacağını bile bile, isteğe olmaz demedim, uğraştım. Reddetmek, küsmek kolaydır ama kabul etmek, uzlaşmak, barışmak çok zordur. Ben bu görüşü savunan biriyim. Bu şekilde davranmak, benim insanlara olan sorumluluğumdu. Bugüne kadar kimsenin hakkını yemedim. Hakkımı da yedirmem’’ diyerek sözlerine son verdi.

Ulaş Üstündağ
Ulaş Üstündağ [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar