Gelişmeler

CHP Osmancık'tan Funda Gökmen: "Güveni Boşa Çıkarmayacağım"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmancık Belediye Meclisi 1. Sıra Adayı Funda Gökmen, yaklaşan 31 Mart Mahalli Seçimleri öncesi bir açıklama yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi 1. Sıra Osmancık Belediye Meclis Üyesi Adayı Funda Gökmen, verilen sorumluluğun farkında olduğunu belirterek; “Bana duyulan güveni boşa çıkarmayarak çalışacağımın sözünü veriyorum” dedi.

31 Mart Mahalli seçimlerine sayılı günler kaldı. Yerel seçimlere yaklaşırken parti ve adaylar da seçim çalışmalarını hızlandırdı.  Seçim çalışmaları kapsamında yazılı bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Funda Gökmen, verilen sorumluluğun farkında olduğunu belirterek; “Bana duyulan güveni boşa çıkarmayarak çalışacağımın sözünü veriyorum” dedi.

Gökmen açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Örgütümün ve üyelerimizin göstermiş olduğu destekle, Osmancık’ta kadınları temsil etmeye ve seslerini duyurmaya, Belediye Meclisi 1. Sıra Adayı olarak hazırlanıyor olmanın heyecanını yaşıyorum. Bana duyulan güveni boşa çıkarmayarak, verilen bu sorumluluğun bilinciyle çalışacağımın sözünü veriyorum.

Osmancık halkımdan, kadınından çocuğuna, yaşlısından, gencine çevre dostu projelerimizi hayata geçirmek adına CHP Osmancık Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Kesenek ve Belediye Meclis üyelerimize desteklerinizi bekliyorum. Sevgiler saygılar sunuyorum”

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar