Gelişmeler

Darıca İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım Görevinden Ayrıldı! İddiaya Göre Sebep Tartışmalı Bir Meclis Üyesi Adaylığı

Darıca İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım'ın bu akşam gerçekleşen ilçe başkanları toplantısında görevinden ayrıldığı iddia edildi.

Mustafa Yıldırım’ın bu akşam gerçekleşen ilçe başkanları toplantısında, istemediği bir ismin meclis üyesi yazılmasına itiraz ettiği, itirazının kabul edilmeyişi nedeniyle tepki amacıyla görevinden ayrıldığı iddia ediliyor. Tartışmanın hangi isim üzerinde yaşandığı şimdilik bilinmiyor.

“HER ZAMAN EMRİNDEYİM”

Mustafa Yıldırım ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu konuya hiç değinmedi ve şunları yazdı:

“14 ay önce tebliğ edilen Darıca ilçe başkanlığı görevimi ülkücü irade ve şuuruyla bugüne kadar Allah’ın izniyle kalbimde hiç bir dert tasa olmamak la beraber SEMTİMİZ DARICAMIZA elimden geldiğinden fazla şekilde hizmet etmeye çalıştım yüzyılın seçiminde Bilge liderimiz DEVLET BAHÇELİYE verdiğimiz sözü en iyi şekilde yerine getirerek Kocaeli’nin en iyi olan ilçesi olarak tamamladık

Her zaman liderimin ve teşkilatlarımın emrindeyim.

“HAKKINIZI HELAL EDİN”

Cumhur ittifakı olarak gireceğimiz bu yerel seçimlerde işlerim ve aile sebeplerinden dolayı görevimi yeni gelecek dava arkadaşıma teslim etmek üzere bırakma kararı almış bulunmaktayım.

Yeni gelecek dava arkadaşıma şimdiden hayırlı olmasını dilerim ve her zaman her şekilde yanındayım.
Bu süreçte her daim yanımda olan ve görev yaptığım her dava arkadaşıma çok teşekkür ederim benim hakkım size her zaman helal sizlerde hakkınızı helal edin”

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar