Gelişmeler

Dr. Doğruer Göçbeyli'de Esnafla Buluştu: "Bergama'yı Birlikte Daha Güzel Yaşanabilir Hale Getireceğiz"

Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Göçbeyli pazarında esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Göçbeyli mahallesi pazar yerinde Pazarcı esnaflarını ziyaret ederek, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu. Dr. Doğruer “İlçe ekonomisinin bel kemiği olan esnafımız bizim için çok değerli. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

‘ORTAK FİKİRLERLE HAREKET EDİYORUZ’

Pazarcı esnafına hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Bergama Belediye Başkanı Adayı Doğruer, ilçenin gelişmesinde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yaparak, “Cazibesini her geçen gün artırma hedefimiz olan ilçemizin gelişimi için, esnafımız ve vatandaşımızla yaptığımız istişareleri kıymetli buluyoruz. Ziyaretlerimizde ilçemizdeki gelişmeleri, vermeyi planladığımız hizmet ve projelerimizi esnafımızla paylaşıyor, taleplerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızı daha huzurlu ve mutlu edecek yatırımların önerilerini dinliyoruz. Çalışmalarımıza karar vermeden önce ilk olarak halkımızı düşünüyoruz. Onların refahı doğrultusunda yatırımlarımızı gerçekleştireceğiz. İhtiyaç duyulan hizmetlerin zamanında ve yerinde olması için vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Bugün ilçe ekonomisine katkıda bulunan esnafımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum, her birinin kazançlarının bereketli olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Göçbeyli pazarında esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

DAHA YAŞANABİLİR BİR BERGAMA İÇİN

Esnaftan bire bir taleplerini dinleyen Dr. Doğruer, kahvehanede oturan vatandaşlarla da sohbet ederek, daha güzel, daha yaşanabilir bir Bergama için fikir alış verişinde bulundu.

DOĞRUER GÖÇBEYLİ, AYASKENT VE BÖLCEK BÖLGESİ’NDE

Göçbeyli Mahallesi pazar yerinde Pazarcı esnafları ile başlattığı esnaf ziyaretlerini, Ayaskent Mahallesi Şatır Un Fabrikası sahipleri Naim ve Nail Şatır ile devam ettiren Doğruer; Kıymetli Büyüğümüz olarak ifade ettiği önceki dönemlerde Ayaskent Belediye Başkanı olan Refik Altuğ, ardından Ayaskent mahallesi Göçbeyli, Ayaskent ve Bölcek bölgesi muhtarları ve mahalle başkanları ile bir araya gelerek tamamladı.

Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Göçbeyli pazarında esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

‘BU YOLDAKİ BÜYÜKLERİMİZE SAYGIMIZ SONSUZ’

Esnaf ve Muhtar ziyaretlerinin yanında geçmiş dönem Belediye Başkanı Tevfik Üreten, Esat Karacan, İbrahim Özdemir ve meclis üyelerini de ziyaret eden Bergama Belediye Başkanı Adayı Doğruer: “Bu yolda bizlere ışık tutan ve sonsuz saygı duyduğumuz büyüklerimize hizmet dönemleri boyunca göstermiş oldukları büyük özveriden dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Başımızdan eksik olmasınlar.” dedi.

Cumhur İttifakı İlçe Başkanları Sebahattin Güzel, Hasan Hüseyin Engin ve Gençlik Kolları Başkanı Onur Özlü’nün de eşlik ettiği ziyaretlerde, Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer; yolda karşılaştığı büyüklerine de hal hatır sormayı ihmal etmedi. Dr. Doğruer’e beklentilerini ve taleplerini bire bir anlattıkları için mutluluklarını dile getiren tüm vatandaşlar, kendisine ziyareti için teşekkür ettiler.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar