Gelişmeler

Dr. Sadık Doğruer Bergama Hayvan Pazarı'nda Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Bergama Hayvan Pazarı'nı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Hayvan Pazar esnafı ve üreticilerle sohbet ederek güne başlayan Dr. Sadık Doğruer, ziyareti esnasında kurban almak isteyen vatandaşlar ile besicilerin istek ve taleplerini de dinledi.

 ‘’HAYVANCILIK VE TARIMDA GEREKLİ ÖZENİ GÖSTERECEĞİZ’’

 

Hayvancılık ve Tarımın önemine vurgu yapan Doğruer, Bergama’nın tarımda artık bir marka olduğunu belirterek “Bergama’da birçok yatırımın ve projenin kapılarını yeni dönemde açacağız. Bakırçay’ın bereketli topraklarında yetiştirilen hayvanların marka haline dönüşmesi için, hayvan üreticilerinin daha sağlıklı ortamlarda çalışabilmesi ve alıcıyla buluşabilmesi için, bu konuda sürekli çalışan ve üreten bir çalışma ajandamız var. Bu alanda en iyisi olmak için çalışacağız” dedi.

Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, kurbanlık satışları ile ilgili bilgileri de yerinde aldı. Pazar yerinde kurbanlık satıcıları ve alıcılarıyla bir araya gelerek “Hayırlı işler” dileğinde bulunan Başkan Adayı Doğruer, vatandaşların taleplerini de dinledi.

Pazar yerinde bulunan tüm vatandaşlarla selamlaşan Dr. Doğruer, bazı vatandaşlarla satıcıların yaptığı pazarlığa ortak olarak, her iki tarafın fiyat konusunda anlaşma sağlamasına da yardımcı oldu.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar