Gelişmeler

Hamza Dağ: İzmir'in 5 Sene Daha Kaybetmeye Tahammülü Yok!

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Menderes'te yaptığı açıklamada, İzmir'in 5 sene daha kaybetmeye tahammülü olmadığını söyledi.

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, sahalarda sadece söylemlerin havalarda uçuştuğu bir il değil eserlerin boy gösterdiği bir şehir olmasını istediklerini belirterek, “İzmir’in 5 sene daha kaybetmeye tahammülü yok” dedi.

 

Seçim çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Menderes’te önceki dönem görev yapmış 3 ilçe yöneticileri ve teşkilatıyla buluştu. Dağ, programda yaptığı konuşmada, İzmir’in kendisi için bir şehirden daha fazlası olduğunu ifade ederek, “İzmir benim evimdir, yuvamdır. Her köşesi her karış toprağı benim için ayrı bir özeldir. Taşıyla toprağıyla değerlidir.” Dedi.

“Bizim derdimiz İzmir’den başka bir şey değil”

Sahalarda sadece söylemlerin havalarda uçuştuğu bir il değil eserlerin boy gösterdiği bir şehir olmasını istediklerini söyleyen Hamza Dağ, “Tarihi, kültürü doğasıyla sadece ülkemizde değil dünyada kendisinden söz ettiren, gelişmiş bir turizmi İzmir’imize kazandırmak istiyoruz. Bugüne kadar nasıl birlikte koşturduysak bugün de koşturacağız. Ama bugün, dünden daha hızlı koşmalıyız. Çünkü İzmir’in 5 sene daha kaybetmeye tahammülü yok. Bizim derdimiz İzmir’den başka bir şey değil.” İfadelerini kullandı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar