Gelişmeler

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı: Esnafımız Dertli, Müşteri İstiyor!

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Yeşilyol ve Kurtuluş Caddeleri'nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Yeşilyol ve Kurtuluş Caddeleri’ndeki esnafı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, “Esnafımız gerçekten dertli. Artık bu siyasi bir söylem olmamalı. Esnaf müşteri istiyor. Bizler esnaf olduğumuz için bunun çözümünü biliyoruz. İnşallah 31 Mart’tan sonra gerekenleri yapacağız” dedi.

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Yeşilyol ve Kurtuluş Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Yağcı esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Esnaf ziyareti sırasında konuşan Yağcı, “Esnafımız gerçekten dertli. Artık bu siyasi bir söylem olmamalı. Esnaf müşteri istiyor. Afyonkarahisar’ımızın hali gerçekten içler acısı. Biz de esnaf olduğumuz için esnafın problemini sıkıntısını iyi biliyoruz. Bu yaptığımız esnaf ziyaretinde esnaf kiradan dolayı dertli, müşterisizlikten dertli. Sosyal yaşamı bitirdiğiniz zaman aslında ticareti de bitiyorsunuz. Şehirde sosyal yaşamı ne kadar canlı tutarsak, hareketliliği sağlarsak esnafta o kadar mutlu olacaktır. Bizler esnaf olduğumuz için bunun çözümünü biliyoruz. İnşallah 31 Mart’tan sonra gerekenleri yapacağız” dedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Yağcı, kentsel dönüşümün şehrin kanayan yaralarından birisi olduğunu belirtti ve bu konunun gündemden düşürülmemesi gerektiğinin altını çizdi. Yağcı, eğer seçilirse, göreve başladığı ilk andan itibaren kentsel dönüşümün en üst sıralarda yer alacağının sözünü vererek, ayrıca, vatandaşların menfaatlerinin her zaman korunacağına, itiraz ettikleri hiçbir kararın altına imza atılmayacağına ve meydana gelebilecek mağduriyetlere izin verilmeyeceğine dair taahhütte bulundu. Yağcı, yeni dönemde ortak akıl ile hareket edileceği mesajını verdi.

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar