Gelişmeler

Mustafa Günay Muhtarları Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay ilçede bulunan mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

31 Mart Yerel seçim çalışmalarına başlayan CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay, Güzelbahçe mahalle muhtarlarını ziyaret etti, bilgi alışverişinde bulundu.

İlçemize hizmet etmek ve yerel yönetimi daha etkin kılmak adına önemli projelerle dolu bir seçim kampanyası yürüteceğini söyleyen Başkan adayı Günay, “Biz biliyoruz ki gerçek değişim, işbirliği ve dayanışma ile mümkündür. Siz, mahalle muhtarlarımız, ilçemizin kalbi, en yakın temsilcilerisiniz. Sizlerle bir araya gelerek, ilçemizin sorunlarını, ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinlemek istiyoruz. Daha yaşanabilir mahalleler, daha güvenli sokaklar ve daha nitelikli bir yaşam için el birliğiyle çalışmayı taahhüt ediyor. Sizlerin mahallenizin özel ihtiyaçlarına dair görüşlerinizi almak, bu süreçte sizleri daha yakından tanımak ve ortak çözümler üretmek amacımız. Her birinizin mahallesinde karşılaştığı özel zorlukları bilmek ve bu sorunları çözmek için birlikte hareket etmek istiyorum. Adaylık sürecinde sizinle daha sıkı bir iletişim kurmayı ve mahallelerimizi birlikte daha yaşanabilir hale getirmeyi hedefliyorum. Sizlerden gelecek olan geri bildirimler, seçim programımızı şekillendirmede bize ışık tutacaktır. Bu önemli süreçte, birlikte çalışarak ilçemizi daha iyi bir yer haline getirebiliriz. Hep birlikte, ilçemizin potansiyelini en üst düzeye çıkarabilir ve gelecek nesillere daha güzel bir miras bırakabiliriz. Katılımınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Bir birimizi tanıyoruz, sorunlarımızı biliyorum bunları birlikte hareket ederek çözeceğiz” diye konuştu.

Ulaş Üstündağ
Ulaş Üstündağ [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar