Gelişmeler

Özlale İzmir'de Esnafla Buluştu: "Her Şey İYİ Olacak"

İYİ Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ümit Özlale, seçim çalışmaları kapsamında Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve Kordonboyu'nda esnafla bir araya geldi.

İYİ Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Prof.Dr. Ümit Özlale, Yerel Seçimler Programı kapsamında Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve Kordonboyun’nda vatandaşlar ve esnaf ile bir araya geldi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ümit Özlale, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Aylardır gece gündüz demeden çalışan Özlale, Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve Koordonboyu’nda seçim çalışmalarını sürdürdü.

PROJELERİNİ ANLATTI

Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve Kordonboyu’nda, İyi Parti İzmir Teşkilatı ile birlikte seçim çalışmalarını yürüten Özlale, esnafın dertlerini dinledi, ekonomik sıkıntıları hakkında sohbet etti ve İzmir ile ilgili projelerini anlattı, esnaf ile çay içti.

“İZMİR’DE HER ŞEY ‘İYİ’ OLACAK”

Gündoğdu Meydanı’nda vatandaşlar ile sohbet eden Prof. Dr. Ümit Özlale, sorunları dinledi, çözüm önerilerini anlattı. Vatandaşlar ile teker teker sohbet eden Özlale, ‘ İzmir’de her şey İYİ olacak’ söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar