Gelişmeler

Saadet Partisi, Avanos'un Yeni Belediye Başkan Adayını Belirledi: Mali Müşavir Levent İlleez

Saadet Partisi, 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri için Avanos belediye başkan adayını açıkladı.

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Saadet partisi Avanos belediye başkan adayı Avanos Esnaflarından Mali Müşavir Levent İlleez oldu.

Saadet Partisi Avanos İlçe Başkanı Hüseyin Çiftci ; 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Saadet partisi Olarak Kendi Adaylarımızla İlçe ve Belde Belediye Başkanlığı ve İl Genel Meclis Adaylarımızla Başarılı Sonuçlar Alacağımıza İnancım Tam Avanos belediye başkan adayımız Mali Müşavir Levent İlleez İlede Avanos’a Hizmet Etmek Sorunlarını Gidermek İçin Yola Çıktık Bütün Halkımızın Desteğine Talibiz Dedi.

SAADET PARTİSİ AVANOS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI LEVENT İLLEEZ KİMDİR

1970 yılında Avanos’ta doğdum ilk ve orta eğitimini Avanos’ta , liseyi Nevşehir’de tamamladım. İktisadi idari bilimler fakültesi Maliye Bölümünden mezun olduktan sonra Mali müşvirlik stajımı Avanos’ta tamamlayıp Mali müşavirlik belgemi aldım. Evli ve üç çocuk babasıyım.

Yüksek lisans eğitimi için yurtdışına çıktım egitim ve meslek sertifikalarımı tamalamak yanında 19 yıl Almanya , Fransa ve İsviçre de emlak ve internet ticareti yaptım.Yurtdışıdan , uzman Sigortacı belgesi ve Acsess, world , excell ve Windows modül kullanım seritifikası sahibiyim. TOBB onaylı Gayrimenkul alım satım sertifikası sahibiyim. 25 yıllık Gayrimekul alım satım ve Gayrimenkul degerleme tercübesi yanında yurt dışından farklı ülkelerden çok sayıda belge sahibiyim.

Yurtdışında 18 yıl 13 şirket ile ticaret yaptım ayrıca yöneticiliğini üstlendim. ,İzmir’de kurmuş olduğum portal24 yatırım holding aş nin yönetim kurulu başkanlığını yürüttüm. 2017-2023 yılları arasında İstanbul’da realty world , Doğa gayrimenkul ve Güvenli dış ticaret Aş nin sorumlu müdürlüklerini üstlendim. Halen Avanos’ta Restorant işletmeciliği yapmaktayım.

Yurt dışında bulundugum südere belediyecilik anlayışını ve hizmet kalitesini Avanosumuza uygulama imkanlarını araştırdım ve bu stndartları Avanos halkımızında hak ettigini düşünerek fırsat verilmesi düşüncesi ile Avanos Belediye Başkanlığına aday oldum.

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar