Gelişmeler

Şırnak'ta AK Parti'den Tekrar Aday Olan Yarka Esnaftan Destek İstedi

31 Mart yerel seçimlerine AK Parti'den yeniden aday olan Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, esnaf ziyaretleri kapsamında Şırnaklı esnafla bir araya geldi.

31 Mart yerel seçimlerine AK Parti'den yeniden aday olan Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, esnaf ziyaretleri kapsamında Şırnaklı esnafla bir araya geldi. Ziyarette esnaftan destek isteyen Yarka, 5 yıllık hizmet süresi boyunca yaptıkları çalışmaları anlattı.

Esnaf da Yarka'nın hizmetlerinden memnun olduklarını ifade ederek, 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde yeniden kendisine destek vereceklerini söyledi.

Yarka: "Esnafımızın Desteğiyle Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yarka, "Acısıyla tatlısıyla birlikte ortaklaştığımız, memleketimizin selameti için gönül birliği kurduğumuz güzel şehrimizin kadirşinas esnafı ve hemşerilerimizi ziyaret ettik. Sıcak kabulleri ve yeni dönem için hayır dualarını eksik etmeyen bütün hemşerilerimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Yarka, 5 yıllık görev süresi boyunca Şırnak'a önemli hizmetler yaptıklarını belirterek, "Esnafımızın desteğiyle hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Esnaf: "Yarka'dan Memnunuz, Tekrar Destek Vereceğiz"

Esnaf da Yarka'nın hizmetlerinden memnun olduklarını ifade ederek, 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde yeniden kendisine destek vereceklerini söyledi.

Esnaf Mehmet Aktaş, "Mehmet Yarka, Şırnak'a önemli hizmetler yaptı. Esnafın her zaman yanında oldu. Biz de kendisinden memnunuz ve 31 Mart'ta tekrar kendisine oy vereceğiz" dedi.

Esnaf Ayşe Yılmaz ise, "Yarka, Şırnak'ı güzelleştirdi. Parklar, bahçeler yaptı. Şehrimiz daha modern ve güzel bir hale geldi. Kendisinden Allah razı olsun. Biz de 31 Mart'ta tekrar oyumuzu kendisine vereceğiz" diye konuştu.

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar