Gelişmeler

YRP Düzce Belediye Başkan Adayı Davut Güloğlu Mikrofonu Fırlatıp Vatandaşa Yürüdü!

Yeniden Refah Partisi (YRP) Düzce Belediye Başkan Adayı Davut Güloğlu, seçim çalışmaları sırasında bir kahvehaneye gitti.

Yeniden Refah Partisi (YRP) Düzce Belediye başkan adayı türkücü Davut Güloğlu, seçim çalışması kapsamında kahvehanede bir araya geldiği yurttaşlardan biriyle tartışıp, elindeki mikrofonu fırlatarak yurttaşın üzerine yürüdü. Tartışma kahvehanede bulunanların araya girmesiyle sonlandırıldı.

YRP Düzce Belediye başkan adayı Davut Güloğlu, seçim çalışması kapsamında Çay Mahallesi’nde bir kahvehaneye giderek yurttaşlarla buluştu.

Burada, Düzce'deki yerel gazeteciler tarafından tehdit edildiğini öne süren Güloğlu, "Siz farkında değilsiniz. Düzce’de büyük baskı var. Siz bunu yaşamıyorsunuz. Evime 20 polis geldi. Yanlış oldu deyip geri gittiler. Emniyet Müdürümüz ile görüştük. Özür dilediler. Resimler asıyoruz, söküyorlar. Gazeteciler bizi tehdit ediyor. 'Para vermezsen seni alaşağı etmezsek görürsün' diyorlar. Her gittiğim yerde söylüyorum. Tümü beni tehdit ediyor" dedi.

Bunun üzerine kahvehanede bulunan mahalle sakinlerinden biri Davut Güloğlu’na "Kim o gazeteciler açıkla da bilelim" dedi.

Davut Güloğlu ise "Seni buraya tuttular da mı gönderdiler" dedi. Yurttaş da "Beni satın alacak para yok" diye cevap verdi.

Güloğlu elindeki mikrofonu fırlatıp yurttaşın üzerine yürüyünce kahvehanede bulunanlar araya girerek tarafları sakinleştirdi.

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar