Gelişmeler

İrfan Can Eğribayat: "Her maça kazanmak için çıkıyoruz"

Fenerbahçe'nin Adanaspor'u 6-0 yendiği maçın ardından İrfan Can Eğribayat, yayıncı kuruluşa konuştu.

İrfan Can Eğribayat, Adanaspor galibiyetinin ardından yayıncı kuruluşa konuştu. Maçı değerlendiren İrfan Can, futbol zaferleriyle kenetlenip, moral bulan Türk halkının bağımsızlık için direnişini konu alan Zaferin Rengi filmiyle ilgili taraftarlarımıza çağrıda bulundu.

Maçla ilgili İrfan Can Eğribayat, “Benim için çok duygusal bir karşılaşmaydı çünkü hem altyapı dahil 9 yaşımdan 22 yaşıma kadar 13 sene formasını giydiğim Adanaspor’a karşı oynadım hem de kızımın ilk kez maçıma gelişiydi. Doğduğundan beri bana çok uğurlu geldi. 1 Haziran doğumlu, kupayı 11 Haziran’da kazanmıştık. 1 yaşını doldurmadan bir kupası var. İnşallah daha çok kupa kazanacak.

Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Bugün de taraftarlarımıza görsel bir şölen yaptık. Hafta sonu önemli bir maçımız var, o maça odaklanmış durumdayız. Tabii ki hem Avrupa’da hem Ziraat Türkiye Kupası’nda şampiyon olmayı çok istiyoruz ama öncelikli hedefimiz ligde kazanmak. O yüzden lig maçlarına biraz daha önem vermemiz gerekiyor. Arka arkaya maçlar oynayacağız. İnşallah serimizi devam ettiririz, puan farkını da açıp sene sonunda mutlu sona ulaşırız.” değerlendirmesini yaptı.

Forma rekabeti ve rotasyonlu kadrolarla ilgili soruya İrfan Can, “Geçen sene de böyleydi. Jesus hocamızın da hakkını yemeyelim. Sezon başı hep rotasyonlu kadro çıkarıyordu. Öncelikle güzel bir aile ortamımız var. İsmail hocamız sağ olsun herkese aynı şekilde yaklaşmaya çalışıyor. Livakovic oynasa bile beni odasına çağırıp konuşuyor. Aynı şeyi diğer mevkiiler için de yapıyor. Bir diğer avantajımız da her mevkiimizde oynayabilecek 2-3 çok kaliteli oyuncumuz var. Bu da rotasyon yaptığımızda hiçbir sıkıntı yaratmıyor. Her maçı kazanmaya çıkıyoruz ve çok şükür kazanıyoruz.” yanıtını verdi.

16 Şubat’ta vizyona girecek Zaferin Rengi filmiyle ilgiliyse İrfan Can, Yarın da Zaferin Rengi filmimizin afişi yayınlanıyormuş. Biz de heyecanla bekliyoruz. Taraftarlarımız da bekliyordur. Taraftarlarımızdan güzel bir ilgi bekliyoruz.” diye konuştu.

Yağmur Kılıç
Yağmur Kılıç [email protected]
Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar